Коваль Макс рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Телевізор LG OLED65B2, Замовлення №5536122

Придбав у цьому магазині телевізор, відправили у день замовлення. Товар прийшов новенький, заплобований, без дефектів. Все працює, покупкою задоволений.
Огнев Роман рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Дизельний генератор Daewoo Power DDAE 10500DSE-3, Замовлення №5535087

Замовив на сайті магазину дизельний генератор у салон. Оперативно спрацювали з доставкою. Товар якіснй, працює чудово, все нове, гарантія є. Все відмінно. Нарікань немає!
Сурик Евген рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Pro (RLS6L), Замовлення №5534166

Купив пилосос на подарунок по акційній ціні, це дуже порадувало. Пилосос чудовий, мама давно мріяла про нього. Дуже швидко доставили, запакували надійно. Приємне обслуговування. Загалом, магазин хороший.
Федотовська Iнна рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Bosch WNA144EEPL, Замовлення №5534105

Замовили пральну машину з сушкой. Очікували не довго, магазин у цьому плані класний. Продавець виконав кожну свою обіцянку. Ми дуже задоволені.
Казанцев Женя рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Beko BCNA275E4SN, Замовлення №5534016

Все якісно та оперативно! Товар відмінної якості! Служба підтримки оцінюю на 5. Рекомендую!
Бодунов Виктор рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Дизельний генератор Black Tools 13608 inverter, Замовлення №5533693

Замовили генератор. Він був в наявності, ціна нормальна. Терміни виконання замовлення та обслуговування порадували. Все швидко, без затримок та без проблем! Ставлення до клієнтів дуже позитивне. У підсумку, товаром задоволений.
Деркач Ваня рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Pro 15 OLED K3500PC (K3500PC-KJ428W), Замовлення №5533593

Магазин сподобався. Ноут хороший, оригінальний. Обслуговування на високому рівні, менеджер завжди на зв'язку, на всі свої питання я отримав відповіді. Проблем у мене не виникало. У магазині найнижчі ціни на побутову техніку відносно ринкових цін. З оплатою теж проблем не було. Отже, магазин рекомендую, Дякую!
Чеховская Таня рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Фотоепілятор Philips Lumea IPL 9900 Series BRI977/00, Замовлення №5533506

Отличный магазин! Очень рада покупке, быстрая доставка и отличный сервис. Спасибо! Подняли мне настроение на долгое время!)))
Мурадян Эдуард рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Дизельний генератор Black Tools 13609 inverter, Замовлення №5533489

Отличное обслуживание в данном магазине даже в режиме онлайн. Заказал генератор пока еще по нормальной цене. Оформили и доставили оперативно. Я доволен. Спасибо, ребята!
Томазова Оля рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Телевізор Philips 55OLED707/12, Замовлення №5533477

Заказала новый телевизор в новую квартиру. Очень хотела именно такой. Цена на него адекватная именно в этом магазине. Доставка приехала относительно быстро, телевизор отличный. Я очень рада покупке. Магазин супер! Спасибо!