Uvarov Igor рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Logitech G29 Driving Force Racing Wheel (941-000110, 941-000112), Замовлення №276853990

Дуже оперативна доставка, товар в наявності, як і було вказано на сайті. Все сподобалось, рекомендую!!!
Колмыков Ярик рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE85CU7172, Замовлення №276853728

Дуже вдячний магазину за якісне обслуговування! Товар дешевий ніж в інших магазинах, швидко зв'язуються і швидко доставляють! Дякую консультанту за приділену увагу. Рекомендую!
Савенко Тарас рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Монітор Samsung Odyssey G7 C32G75TQ (LC32G75TQ), Замовлення №276853610

Обслуговуванням задоволений на всі 101%! Отримав саме те, що і очікував) монітор топовий, упаковка неушкоджена, все ідеально. Наступного разу звернусь без вагань, і вам рекомендую!
Kyryll_Shurman рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Цифровое пианино Yamaha P-145, Замовлення №не пам'ятаю

Все добре
Самойлова Елена рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Кліматичний комплекс Philips AMF870/15, Замовлення №276853374

Рекомендую! Підібрали кліматичний комплекс під мої потреби, ввічливий продавець, низька ціна порівняно з іншими пропозиціями, швидко доставили за адресою.
Igor Mir рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 55", Замовлення №276851208

Дякую менеджеру відповів на всі мої питання і відправив тв)))
Eugene рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27, Замовлення №273465641

Братишко Аня рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем і конвекцією Whirlpool W9 MD260 BSS, Замовлення №554301896

Дуже круто! Залишились цілком задоволеними, замовлення прийшло швидко, отримали гарну консультацію від файного працівника. Щиро дякуємо!
Пикул Олег рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Electrolux EW5TN507FP, Замовлення №554301711

Купив пральну машинку на даному сайті. Цінова політика більш ніж адекватна, є товари на будь-який смак та гаманець. Товар приїхав у повній комплектації, з документами та інструкцією. Продавці ввічливі та комунікабельні, рекомендую!
Zorina Dina рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3X10W, Замовлення №554301621

Максимально рекомендую цей магазин. Сервіс на найвищому рівні. На етапі вибору/купівлі товару (у моєму випадку м'ясорубки) я отримала професійну консультацію. Дякую співробітникам ;)