Пилипчук Леша рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Варильна поверхня газова Siemens EP7A6QB90, Замовлення №554301509

Сайт простий, із замовленням проблем не виникло. Оформили швидко, доставили на адресу, як і домовлялися, вчасно. До речі, персонал привітний і цінують клієнтів, з комунікацією все чудово)) Можу рекомендувати! Магазин класний!
Volov Ivan рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Телевізор LG 43UR78006LK, Замовлення №554301466

Замовляв у цьому магазині телевізор LG. У результаті все пройшло добре, товар прийшов вже через день після оплати. Рекомендую магазин.
Шабуров Стас рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Мікрохвильовка Samsung NQ50K5130BS, Замовлення №554301401

В цьому магазині придбав мікрохвильовку. Доставка та упаковка організовані найкращим чином. Товар прийшов без дефектів. Рекомендую.
Погорений Степа рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Кухонна машина RAVEN ERW003, Замовлення №554301241

Рекомендую, чудові враження та гарний настрій після спілкування, суперчуйні продавці. Швидко отримали замовлення. Запаковано дуже якісно, надають гарантію. Враховуючи те, що техніка недешева, це дуже важливо. Дякую.
Гаврик Вадим рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black, Замовлення №554301013

Замовили на подарунок електросамокат. Отримали навіть раніше. Ціна хороша і обслуговування в магазині приємне. Рекомендуємо магазин 100%
Авилов Сергей рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Аудіосистема Edifier P100X, Замовлення №554300994

Дуже зручно працює магазин, відправка замовлення була в день замовлення. Дуже вам вдячний!
Сапкина Ната рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Монітор Samsung Odyssey G7 C32G75TQ (LC32G75TQ), Замовлення №554300740

Велике спасибі, товар чудовий, повністю відповідає опису, син задоволений.
Цапенко Рита рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Телевізор Philips 55PUS8057/12, Замовлення №554300559

Здійснила покупку в цьому магазині, все сподобалося. Адекватний та комунікабельний персонал. Дякую. Рекомендую!
Субботина Елена рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Сушильна машина Whirlpool W7 D94WB, Замовлення №554300470

Чудове обслуговування, якісний товар, приємна ціна. Загалом залишилося приємне враження про магазин та менеджерів. Крім покупки, надали мені консультацію і згодом допомогу з технікою. Я дуже вдячна.
Трушин Марк рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №554300384

Відмінний сервіс, відмінні ціни, товар якісний, гарантія є. Швидка обробка замовлення, відправили товар вчасно. Ввічливе обслуговування, професійно підковані співробітники. Не знайшов недоліків. Дякую за товар)