Светлов Леша рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Cordless Vacuum Cleaner T30, Замовлення №554300017

Швидке оформлення та консультація без зайвих питань. Буду купувати і далі.
Гутко Юлия рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Телевізор LG 43UR7800, Замовлення №554299158

Очень выгодно купили телевизор в этом интернет-магазине. Быстро оформили, оплатили. Доставили прям домой, отличный сервис. Спасибо огромное!
Кулинич Ирина рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ White, Замовлення №55429054

Хочу висловити подяку цьому магазину, купую вже не перший рік завжди все на найвищому рівні, а головне за приємні ціни! Доставили моє замовлення того ж дня. Дякую.
BogdanZhdannikov рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №55424128

Ціна норм на цей товар. Побачив і одразу замовив. Продавець відправив все досить швидко, товар відповідає всім моїм вимогам. Магазину ставлю 5+
Калев Станислав рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10 Pro White, Замовлення №55424009

Замовлення приїхало дуже швидко. Також сподобався великий асортимент і сервіс. Покупкою задоволений, дякую!
Inna Koneva рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Духовка електрична Amica ED37216B X-TYPE, Замовлення №55423086

Замовлення приїхало до магазину дуже швидко. Нова духова шафа стильна та потужна. Я задоволена на всі 100%
Дудка Вадим рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: РК монітор LG 27GP850-B, Замовлення №55421946

Сподобалося ввічливе ставлення менеджерів, які оперативно виконали моє замовлення. Ціни приємно здивували. Чудовий сайт)
Усаков Валерий рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch PVS651FC5E, Замовлення №55421013

Вперше звернулись сюди. Сподобався магазин. Ціни різні, вибор товарів є! Ми обирали варильну повехню. Доставка тут швидка. Працюють на совість. Рекомендую!
Белик Коля рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Black Tools 13608 inverter, Замовлення №5542079

Замовляв у цьому магазині генератор. У результаті все пройшло добре, генератор прийшов вже через день після оплати. Рекомендую магазин, планую тут ще стиралку купити.
Болушева Зоя рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Karcher VC 6 Cordless ourFamily (1.198-660.0), Замовлення №554087

Не вперше роблю замовлення на цьому сайті, часто потрапляю на гарні акції. Днями купила собі новий пилосос. Здивувала гарна ціна на цю модель. Залишила замовлення, через короткий період менеджер перенабрав і підтвердив наявність і ціну. Ціна збіглася з тією, що вказана на сайті! Доставили швидко. Усім цілком задоволена, ціну пилосос виправдовує повністю.