КовалевАлекс рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola G200 8/128GB Stellar Blue (PASH0025RS), Замовлення №6979

Магазин з якісним сервісом, хорошим асортиментом, демократичною ціновою політикою, швидкою доставкою та компетентним, ввічливим персоналом. Рекомендую!
Добрий день, дякуємо вам за відгук! З повагою, інтернет-магазин Motorola-U
ХанинаСабина рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Pro 12/256GB Interstellar Black (PAWE0002), Замовлення №6976

Замовлення прийшло раніше на 2 дні. Товар коштував стільки скільки оператор зафіксував. Я задоволена покупкою. Дякую за консультацію та таке чудове обслуговування!
Добрий день, дякуємо вам за відгук! З повагою, інтернет-магазин Motorola-U
Муха Светлана рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola ThinkPhone 8/256GB Carbon Black (PAWN0018), Замовлення №6959

Ціна найкраща серед усіх пропозицій. І організували доставку дуже якісно та швидко. Телефон крутий, я дуже задоволена! Спасибі! :)
ДедоваИнга рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Відеоняня Samsung Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №6918

Залишились лише приємні враження від покупки в даному магазині. Дуже швидко отримала своє замовлення. Ціна приємна, ввічливі продавці допомогли з вибором відеоняні. Обов'язково буду спостерігати за їхнім асортиментом та робити покупки ще.
Авилов Сергей рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Відеоняня Motorola CONNECTVIEW65 PLUS, Замовлення №6909

Хочу подякувати: ввічливий менеджер все пояснив, відеоняня якісна та проста, хороша упаковка, відправили раніше, ми з дружиною дуже задоволені!
ВитяБойко рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №6920

Вислали швидко, модель, ціна та функції відповідають опису на сайті, все супер, магазин рекомендую.
Кравец Вера рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Motorola Defy (2021) Black, Замовлення №6882

Відмінний сервіс, доставка відбулася у зазначені строки, спілкування приємне, все якісно. Рекомендую.
Каленский В.С. рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola Razr 40 Ultra Viva Magenta, Замовлення №6892

Менеджери працюють оперативно і злагоджено. Хочу відзначити швидку доставку і якість товару супер.
Горбань Михаил рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Neo 8/128GB Black Onyx, Замовлення №6822

Приємний персонал, класна атмосфера. Великий вибір як телефонів, так і іншої техніки. Магазин рекомендую!
Вiтер Михайло рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Відеоняня Motorola Connect VM65X, Замовлення №6806

Не вперше робимо замовлення через сайт та завжди задоволені обслуговуванням! Приємний менеджер, швидка доставка! Бажаємо вам багато вдячних клієнтів!