Ярко Света рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №6512

Магазин обирала за відгуками і не помилилась. Покупка успішна, все сподобалось. Дуже вдячна за швидкість і розуміння)
Бардаков Сергей рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Видеоняня Motorola VM36XL, Замовлення №6515

Замовили відеоняню в цьому магазині. Дуже задоволені, відправили швидко, все добре. Дуже вдячні магазину)
Кулинич Ирина рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Видеоняня Motorola VM75, Замовлення №6502

Дуже вдячна магазину за швидкість та розуміння. Замовила відеоняню, просила надіслати одразу кур'єром. Моє прохання виконали! Я дуже задоволена)
Фатин Глеб рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 5G 6/256GB Black, Замовлення №6498

Магазин залишив тільки гарні враження. Замовлення прийняли в роботу майже одразу, відправили на наступний день. Телефон мені дуже сподобався, прослужить мені довго. Рекомендую цей магазин!
Бутина Светлана рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Moonless Black (PANB0027PL, PANB0025RS), Замовлення №6467

Магазин отличный. Рекомендую. Доставка быстрая, телефон новый и хороший. Магазин оставил позитивные эмоции и это главное.
Черман Саша рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Видеоняня Motorola CONNECTVIEW65 PLUS, Замовлення №6404

Ми купили відеоняню у цьому магазині, і вона виявилася незамінною річчю для нас, молодих та активних батьків. Магазин також порадував широким вибором товарів та професійним обслуговуванням клієнтів. Дякуємо!
Кащук Николай рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G73 8/256GB Midnight Blue (PAUX0028), Замовлення №6422

Чудовий магазин з оригінальною технікою Motorola і великим асортиментом. Доставили телефон мені за 2 дні. Працюют добре, чесно. Я задоволений магазином.
Романенко Алина рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Motorola Defy (2021) Black, Замовлення №6372

Замовила телефон на подарунок. Замовляла через сайт магазинц, все ок. Домовились з менеджером про кур'єрну доставку до дверей. Зробили все швидко, телефон новий та справний. Дуже вдячна.
Головина Варя рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 20 Lite 8/128GB Electric Graphite, Замовлення №6362

Чудовий продавець. Не виникло ніяких проблем під час замовлення та доставки. Роблять все швидко та якісно. Телефон отримала новий без дефектів та браку. Загалом, задоволена магазином. Дякую
Жабко Тамара рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Видеоняня iBaby M7, Замовлення №6358

Звернулась в цей магазин вже вдруге, також вдруге купила відеоняню, але вже для себе. Дійсно класна помічниця для всіх мам. Також дякую магазину за швидкість та якість обслуговування! Приємно коли продавець поважає своїх клієнтів!