Nadezhda Vashchenko рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Moonless Black (PANB0027PL, PANB0025RS), Замовлення №6341

Гарний магазин, купила тут телефон, доставили в срок, телефон новий і без браку чи ще якихось проблем, працює добре Дякую
Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Доброго дня, дякуємо вам за позитивний відгук! З повагою, команда Motorola-U
Равкин Ваня рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Смарт-годинник Moto Watch 100 Phantom Black, Замовлення №6245

Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Доброго дня Іване, Дякуємо вам за позитивний відгук! З повагою, Команда Motorola-U
Бодунов Виктор рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Видеоняня Motorola VM36XL, Замовлення №6233

Отправили быстро и все работает без проблем, качеством работы видеоняни довольны. Большое спасибо!
Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Вікторе, дякуємо вам за відгук! Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти отримали своє замовлення якнайшвидше ;) З повагою, команда Motorola-U
Корольчук Борис рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Motorola edge 30, Замовлення №51206

Рекомендую этот магазин, товаром остался доволен,вежливое общение.
Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Доброго дня Борисе, Приємно чути, що ви залишилися задоволені товаром та спілкуванням наших працівників Дякуємо вам за позитивний відгук З повагою, Команда Motorola-U
Голынский Леня рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Видеоняня Motorola , Замовлення №6055

Заказывал видеоняню в магазине MOTOROLA U, работают хорошие специалисты, которые знают о товаре всё. Спасибо большое!
Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Доброго дня, Дякуємо за відгук, будемо раді допомогти вам ще! З повагою, Команда Motorola-U
bohart не рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Хотів купити: Видеоняня Motorola VM75-2

08 травня написав у онлайн-чат на сайті (Діалог №7107). Станом на 15 травня (за тиждень часу) так ніхто нічого і не відписав. ps. Окремої уваги заслуговує той факт, що сайт досі використовує для онлайн чату російський продукт/сервіс Бітрікс24.
Кравчук Віталій рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Motorola vm 64, Замовлення №62503

Доставка швидка, жодних проблем.
Niras12 рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Видеоняня Motorola MBP36XL, Замовлення №32003

Быстрая обработка заказов и оперативная отправка. Качественный товар.
K.A.Yura рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Motorola VM64, Замовлення №5925

Колись мав вже досвід з цим магазином, звернувся ще раз тому що потрібно були придбати відеоняню, а тут є достатньо великий асортимент . Процес покупки пройшов стандартно, доставка була здійснена на наступний день після замовлення. Дякую!
Віктор Пилипенко рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Смартфон Motorola G200 8/128GB Stellar Blue (PASH0025RS), Замовлення №5881

Продавец внимательный, отвечал на все интересующие меня вопросы. В итоге, я купил здесь подходящий смартфон по приемлемой цене. Рекомендую.