Камышенко Лера рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Відеоняня Samsung Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №6724

Дуже задоволені товаром, користуємось місяць. Працює добре. Як ми жили без цього девайсу раніше)) Лише позитивні враження. Рекомендую!
Мамонтов Валера рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Відеоняня Motorola VM36XL, Замовлення №6736

Замовив подарунок для доньки - відеоняню. Загалом магазин хороший. Персонал привітний, допомогли обрати. Дякую!
Дан Вероника рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Відеоняня Motorola Connect VM65X, Замовлення №6709

Замовляла у цьому магазині відеоняню. У результаті все пройшло добре, товар прийшов вже через день після оплати. Рекомендую магазин.
Фалаева Вера рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №6727

Я придбала новий телефон в цьому магазині. Покупка успішна, магазин доволі хороший, швидко відповідають на запитання, швидко відвантажують на доставку. Я задоволена, дякую.
Diana Prom рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Відеоняня Samsung Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №6631

Отримала замовлення нещодавно. Перед замовленням отримала консультацію по телефону, яка мені дуже допомогла з вибором. Доставка була швидкою, відео-няня працює відмінно, дякую за якісний сервіс!
СлавикЛозенко рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №6633

Дуже крутий телефон, давно собі хотів. Супер, що був в наявності. Ціна одна з найнижчих на ринку. Консультанти все швидко оформили. Я залишився задоволений, тому рекомендую магазин на 100%
Сармат Сергей рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Motorola Moto Watch 100 Glacier Silver, Замовлення №6639

Отримав замовлення. Дуже радий. Не прогадав з вибором магазину. Обслуговування на вищому рівні, все вчасно і за хорошими цінами!
Кориков Серега рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Смартфон Motorola G200 5G 8/128GB Stellar Blue, Замовлення №6588

Спасибі що так швидко надіслали новий телефон. Він працює добре, все мені підійшло. Рекомендую магазин!
Маркин Ярослав рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 8/256GB Meteor Grey, Замовлення №6559

Сегодня доставили телефон. Доставка прибыла вовремя, телефон целый, новый. Все супер В магазине качественное обслуживание, быстро оформили мой заказ, все подробно рассказали про телефон, идеально мне подошел и по функциям и по цене. Я доволен. Спасибо!
Maksym рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Відеоняня Panasonic KX-HN4101, Замовлення №6551

Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Доброго дня, дякуємо вам за позитивний відгук! З повагою, команда Motorola-U