Vitun рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Старт.пакет Lifecell , Замовлення №15416719

Хочу щиро подякувати Фокстроту за якісно виконане замовлення. Через атаку на Київстар, потрібно було терміново придбати пакет Lifecell. Фокстрот не підняв ціни, як зробили всі навколо. Доставили вчасно, як і було зазначено на сайті. Дякую магазину за порядність і усім працівникам за якісно виконану роботу!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Юрий Дубняк не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Хотів купити: Холодильник Beko B5RCNA405ZXBR

Фокстрот не хоче відправляти велику побутову техніку курьером Нової Пошти в мій населений пункт. Нема питань, зароблять ваші конкуренти.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо. Приносимо вибачення від імені компанії за данний інцидент та негативні ємоції. Будь ласка, напишіть нам всі подробиці і Ваш контактний номер телефону, за яким можливо буде надати зворотний зв'язок на info@foxtrot.ua З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
В коментарі все вказано. Хотів замовити холодильник з доставкою кур'єром Нової Пошти. Ввів свій населений пункт, отримав повідомлення "Для обраного міста немає доступних методів доставки". При тому, що у населеному пункті працює відділення Нової Пошти, і звичайно ж є кур'єрська доставка. Номер телефону вам не дам, вибачте, не має сенсу, холодильник вже замовив в іншому магазині.
14 грудня 2023 Відповісти
Вика Тесленко не рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Amazinfit bip 3, Замовлення №15408159

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Купила смарт годинник , прийшов розпакований без захисних плівок ! Після звернення мені кажуть так він був вживаний , вітринний зразок , ніхто не попередив , ніде не було вказано . Ще й кажуть що не влаштовує , в сенсі - купила нове , получила вживане . Ми вам повернемо гроші , зверніться в магазин , в моєму місті немає цього магазину чому я повинна кудись їхати щось робити . Це жах . Рекомендую скористатись послугами інших магазинів, а не Фокстрот
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо. Приносимо вибачення від імені компанії за данний інцидент та негативні ємоції. Будь ласка, напишіть нам всі подробиці і Ваш контактний номер телефону, за яким можливо буде надати зворотний зв'язок на info@foxtrot.ua З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
котикиТВ мяу! не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Телевизор Hisense 55U7KQ, Телевізор Hisense 55U7HQ, Замовлення №15392116

Сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо. Приносимо вибачення від імені компанії. Будь ласка, напишіть нам ці подробиці на info@foxtrot.ua із зазначенням адреси та дати відвідування магазину і Ваш контактний номер телефону, за яким можливо буде надати зворотний зв'язок. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Гліб Власов не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Гірлянди COLORWAY Світлодіодна гірлянда 100 LED (8 функц) 10м, USB, Замовлення №15385287

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Представник магазину «ФОКСТРОТ» відповів на коментар Игорь Б
Добрий день! Договір страхування за умовах акції можливо отоварити протягом місяця після закінчення терміну дії договору, якщо за час жодного разу Ви не зверталися за виконанням робіт (ремонт або профілактика). Сума договору страховки має покривати не більше 50% вартості вибраного товару. Вся інформація про умови дії договору та отоварювання є в відкритому доступі на нашому сайті в будь-який час за посиланням в розділі «ЕкстраСервіс»: https://www.foxtrot.com.ua/uk/extraservice.html, «Правила участі в акції «Екстра Сервіс Плюс». Якщо залишилися питання прохання звернутися на нашу електронну пошту: info@foxtrot.com.ua і вказавши Ваші контактні дані для надання зворотного зв'язку. З повагою, Фокстрот.
8 грудня 2023 Відповісти
wolfes не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Плитка FLORIA ZLN2806, Сковорода LE CHEF Moule 28 см (2068189230012)

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, щиро перепрошуємо за непорозуміння та завдані незручності. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер замовлення або номер телефону на який робили це замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Prokurator не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор MYSTERY MTV-3220HT2

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Слава Богу моя проблема вирішена! Після моїх відгуків на кількох платформах, до мене зателефонував представник Фокстроту і запропонував мені придбати цей телевізор 3835,00 грн, тобто за ціну зі всіма знижками, включаючи безкоштовну доставку. Все телевізор вже у мене! Дякую! Можете, ж, як схочете, чому сразу не могли вирішити, а тільки після моїх негативних відгуків?
7 грудня 2023 Відповісти
igorslob не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Хотів купити: Занурюваний блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Full B Screen (CCTC-03979)

Замовляв товар зі знижкою Black Friday 26.11 мало прийти в магазин 01/12.На наступний день прийшло смс, що замовлення скасовано. На моє повідомлення про те що Я готовий почекати на надходження товару, відповіли що інформації про поставку товару немає. Пройшло 2 дні (29.11) ось він вже є в наявності в магазинах. Отже доходимо висновку що акції і знижки в цьому магазині це повна брехня.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Bonya не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Black (SM-A245FZKV), Замовлення №15320745

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Зателефонували і запитали чому не зварталися до магазину на протязі 14 діб? Ну таке ото, щодня повітряні тривоги, двічі під торг.центром чекали по пів години майже. Ще й тричі за ці 14 діб на сайті писали відгук-заяву з проханням вирішити повернення з обміном, описували проблему. Ну чим ще доповнити? Прикольно...
29 листопада 2023 Відповісти
Liubomyr Mykhalchyshyn не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Anda Seat Kaiser 3 Size XL