sergey boiko не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: amz bip 3, amzfit bip 3 pink, Замовлення №№15204499

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Тільки купив та зразу прийшлось віддати в сервіс, батарея з включеними функціями тримає 1- 2 дні, з максимально відключеними 3 дні. Хотів повернути чи замінити, при перевірці в магазині в Обухові з'явилась царапина якої не було. Походу це така фіча щоб не паритись з поверненнями. Жахливий пристрій жахливий сервіс, не раджу.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Lika Karazina не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Сковородка MaxMark , Замовлення №6658461

Купила сковородку на которой пригорает с первого дня. Возврат не совершили, даже не извинились.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Дуже прикро що так сталося. Повернути товар на протязі 14 днів можливо, яккщо товар не був у користуванні, збережений товарний вид та цілісність упаковки. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер телефону на який робили це замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
iliamoskalenkose рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Мережевий подовжувач GRUNHELM GS3W3M, Замовлення №№15018369

Магазин швидко оформив і видав товар, ціна актуальна, при цьому вона була доволі не висока, мені все спододобалось, тому рекомендую
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Валентин Жмышенко не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Хотів купити: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 6/128GB Ocean Green (SM-X510NLGA)

Оформил ПРЕДЗАКАЗ за неделю до старта продаж, наступило 11-е число, товара нет в наличии вообще, даты доставки тоже, во всех остальных магазинах доступны прямо здесь и сейчас.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, щиро перепрошуємо за непорозуміння та завдані незручності. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер замовлення або номер телефону на який робили це замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Sergey не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Хотів купити: Мобільний телефон Sigma mobile X-style 18 TRACK Black (4827798854440)

Подивився на сайті, що телефон в наявності, замовив що його піти через годину забрати, пішов, говорять машина розвантажується, він там, чекав 30 хв, і потім оператор говорить, а там не має вашого телефону. Дякую за "оперативність", не думав, що в цей раз розчарує
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, щиро перепрошуємо за непорозуміння та завдані незручності. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер замовлення або номер телефону на який робили це замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Сергей Костенко не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Обприскувач FORTE KF-16 8АН/12V (121871), Замовлення №15186301

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Bogdaneyziy не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773)

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Разом з Вами очікуємо на нові поставки, на жаль, через велику кількість передзамовлень не було можливості задовольнити одразу весь попит. Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Чому перше замовлення було скасовано? Чому я не отримав інформацію про необхідність оплати?
2 жовтня 2023 Відповісти
Олександр 1111 відповів на коментар Bogdaneyziy
Я би не наполягав на необхідності оплати))) У мене було оформлення 22.09 о 10:25 зі сплатою через оплату частинами, та теж опрокинули хоча замовлення підтвердили та обіцяли точно видачу на 30)) так що сплата замовлення це точно не гарантія що магазин дотримується домовленостей)
Bogdaneyziy відповів на коментар Олександр 1111
Та вони взагалі ігнорують ці питання. Вище відповідають, а це вже не потрібно їм) Питання в тому чому я взагалі дізнався про те що треба було платити чисто випадково, бо консультант проговорився)
Олександр 1111 не рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №15205039

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
І що ви думаєте))) Мені ще і відмінили замовлення на фірмові чохли FineWoven по промокоду за передзамовлення) Сьогодні подзвонили та сказали що товару немає у постачальника)) замовлення 15225703 Цей магазин просто якийсь кошмар, мене так ще ніде не принижували в житті
i29808277 рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Мережевий подовжувач GRUNHELM GS3W3M , Мобільний телефон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №15018369

Быстро доставили в магазин, персонал приветливый, цена адекватная, магазинов много, в общем я как покупал, мне все понравилось, по этому рекомендую к покупке.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Олекандр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Олександр_-_ не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING B660M-PLUS D4, Замовлення №15116060

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353