Onim Alek не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Nokia Streaming Box 8000, Замовлення №15353015

Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
28 листопада 2023 Відповісти
Haggard не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Блендер TEFAL HB943838, Замовлення №№139232654

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Магазин відмовляється обміняти товар, який був повернений після першого ж включення, без зовнішніх дефектів, з явним браком Повернути вже ремонтований неможна, хоч із купівлі пройшло п'ять днів Обміняти на аналогічний неможна Тепер, заплативши повну вартість за товар, я маю чекати його 60днів і отримаю ремонтований-дефектний
Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо. Дуже прикро що так сталося.( Повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту покупки, можливо тільки в тому випадку, якщо товар не був у використанні, не має подряпин, істотних недоліків, та не порушена цілісність упаковки. У разі некоректної роботи техніки або її поламки у гарантійний термін, техніка передається до уповноваженого сервісного центру виробника на діагностику, для встановлення причин. Якщо це заводський брак, то за наявністю висновку від СЦ Вам обміняють товар або повернуть гроші. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер телефону для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
18 листопада 2023 Відповісти
Ольга Иванова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 листопада 2023

Купив: Чохол LENOVO Folio Case для Tab P11 2nd Gen Grey (ZG38C04536), Замовлення №№15311050

Купили чохол з доставкою на відділення Нової Пошти, а повернути можливо тільки через магазин, посилаючись на тещо товар придбаний накладеним платежом (післяплати).
Eva рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Мобільний телефон, 2 тв тюнери., Замовлення №15081015, та інші...

В цьому магазині робила замовлення техніки вже тричі. Два рази купувала тв-тюнер і один раз мобільний телефон. Замовляла на поштомат, сподобалась доступна фіксована сума доставки. Все приходило ціле, в повній комплектації і поки чудово працює. Відправляли вчасно. На сайті багато акційних товарів, бонусна програма, в останньому замовленні якраз використала 200 бонусних гривень, що є теж суттєвою знижкою.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Alex Dp не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Електрочайник Gorenje K17DWD (замовлення 9154070)

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Ася не рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Canyon CNE-CBTHS3 White (CNE-CBTHS3W), Замовлення №980059651247

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, щиро перепрошуємо за непорозуміння та завдані незручності. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер замовлення або номер телефону на який робили це замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
zdrak7 не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Сковорода TEFAL Simply&Clean 26 см, Замовлення №15313775

На сайті було вказано що до товарної позиції повинен бути подарунок але при отриманні замовлення подарунок не отримав. Як пояснив оператор треба було на сайті знайти і натиснути ще якусь кнопочку для отримання подарунку. Структура сторінки товару побудована так щоб помилитись, мабуть такий "маркетинговий хід . Магазин не рекомендую.
Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дуже прикро що виникла така ситуація, але до цієї сковорідки дійсно йде подарунок, і на нашому офіційному сайті це вказано. При замовлені треба було натиснути кнопку "отримати подарунок" яка знаходиться з правого боку, при натискані кнопки, подарунок автоматично додається в кошик. Ваше звернення зафіксоване. Якщо залишились питання, надішліть будь ласка, звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вкажіть номер телефону для надання зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
10 листопада 2023 Відповісти
Володимир не рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Блендер TEFAL HB656838, Занурюваний блендер Tefal Quickchef HB656838, Замовлення №15305569

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Перепрошуємо за завдані незручності, але на жаль, на цей час в нашій мережі магазинів та на нашому сайті діє тільки акційна послуга по отриманню знижки про промо-коду на обраний акційний товар до купівлі, якщо заявлена ціна на ідентичний товар в магазинах конкурентів нижче. Наразі Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Ser_leb не рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Mineral Grey (PAUU0013/0027/0024)

після оплати замовлення термін відвантаження переносять, менеджери не відповідають за свої обіцянки
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, щиро перепрошуємо за непорозуміння та завдані незручності. Прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати номер замовлення або номер телефону на який робили це замовлення для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Leo не рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: 6701556 мережева зарядка GELIUS Pro X-Duo GP-HC014 USB+Type-C QC3.0/PD20W, Замовлення №980061147893

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Жахливий сервіс. Куплений блок живлення виявився не робочим. Продавець це підтвердив. І замість того що б замінити товар та оперативно вирішивши проблему. Мене через товар вартістю 350 грн змушують витрачати більше 30 хв, писати заяву, відправляти блок на діагностику і чекати 2 тижні. На що у мене не мае часу. Ніде питання із заміною товару не вирішується так муторно як у фокстроті. Якщо не бажаєте втрачати свій час. Не рекомендую купувати у фокстрот Ніколи більше не прийду в фокстрот.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий ранок! Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. Обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів, тільки якщо товар не був у використанні, зберігся у первісному стані, не порушена цілісність упаковки, якщо товар некоректно працює або сталася поломка у гарантійний термін, то потрібно звернутися до Авторизованого сервісного центру задля діагностики. Якщо під час діагностики буде виявлено заводський брак, то сервіс надасть офіційний висновок про наявність істотного недоліку за яким можна буде обміняти товар або повернути кошти. Якщо залишилися якісь питання або потрібна допомога у їх вирішенні напишіть нам, будь ласка, на нашу електронну пошту: info@foxtrot.com.ua всі деталі і залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку. На жаль, номер замовлення який вказано у відгуку некоректний. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353