Ksenia Yaremenko рекомендує цей магазин

Купив: Графічний планшет deco 01v2

Швидко відправили , відповідає опису
ValentinaG рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: corsair ironclaw wireless rgb

Halyna Bogatyryova рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: xp-pen планшет

T. Miravam рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Електропростирадло Proficare PC-WUB 3060, Замовлення №203945604

Вдячна продавцям магазину! Гарний зворотний зв'язок, ввічлива комунікація, надійний постачальник. ...На товар робили замовлення, передзвонили вже на третій день. Допомогли в оформленні заявки, відправили оперативно і вже наступного дня Новою поштою товар прибув у Київ. Відповідає заявленій пропозиції. Купували електропростирадло Profi care. Ще не використовували. Сподіваємось, з'ясуємо це у гарантійний термін:)
Sergii рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: ЗОВНІШНІЙ АКУМУЛЯТОР (POWER BANK) BASEUS AMBLIGHT DIGITAL DISPLAY QUICK CHARGE 65W 30000MAH BLACK (P

Товар був в наявності, швидко зв'язались та відправили. замовляв два рази, обидва рази досвід позитивний.
Наталия Топчий рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: КОРМ ДЛЯ КОТІВ ORIJEN CAT AND KITTEN 5,4 КГ, Замовлення №203046781

У час дефіциту корм в наявності, ціна не зашкалює. Відповідають оперативно, надають повну інформацію про товар. Відправили дуже швидко. Дякую працівникам магазину!
Дякуємо, за відгук!
Юлия Лысенко рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Стерилізатор Chicco 07392.00

Вдячна роботі працівників магазину за своєчасну інформацію та відправлення товару!!!
Юленька рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Мультирезка Philips HR1388/80

Ivo Doe рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Монитор Alienware 2521

Все було виконано в узгоджений час за узгоджену ціну.