greatvova рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 1600VA (BX1600MI), Замовлення №№214104592

Замовив безперебійник APC. Доїхав на 14 робочий день, якраз як і обіцяли. Безперебійник працює без жодних зауважень.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо за відгук, та за довіру! Завжди готові допомогти Вам обрати потрібний товар. Нехай товар служить Вам якнайдовше! З повагою інтернет-магазин Redprice!
Анатолий Яшан не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: Лінійно-інтерактивне ДБЖ Green Cell UPS04 (1500VA/900W)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Redprice»
Добрий день, Анатолію. Дякуємо Вам, за залишений відгук. Так, на жаль, виникла затримка із відправкою товару. Аналізуючи Вашу комунікацію із менеджером, бачимо, що Вас про це повідомляли, вказуючи усі наявні причини. Ми дякуємо, за те що погодилися на очікування свого замовлення. На жаль, трапилася помилка із відправкою ТТН, таке може виникнути через технічний збій. Якщо товар є у наявності, ми відразу повідомляємо про це, вказуємо ту ціну, яка відображається на сайті. У жодному разі ми не вводимо в оману наших клієнтів, оскільки кожен важливий для нас, та основне завдання полягає у тому, щоб вони завжди залишалися задоволені після покупки. Також наші менеджери повідомляють клієнтів де знаходиться товар: чи на українському складі, чи на європейському. У Вашому випадку товар знаходився на європейському складі. Оскільки Ви не могли очікувати та альтернативний варіант Вам не підходив, ми повернули Вам кошти протягом зазначеного терміну.
Так я чекав 40 днів товар по старій ціні , бо ви казали що першочергово везуть генератори в Україну. Так чому дорощі аналоги цього товару, до вас везуть без черг на границі ?? На це ви не хочете відповісти?? Чому на сайті пише в наявності , а люди як я чекають півтора місяці і недочекаються? Чому замість в графі в наявності не писати, що товар в Європі і мінімум чекати 2 тижні. Всім хто читає оце все, я дуже раджу незвязуйтесь з магазином, якаб приваблива ціна не була? Краще доплатіть в нормальному магазині і без нервів і втрат грошей , з гарантією , яка незалежить від Нової пошти , отримаєте товар
8 лютого 2023 Відповісти
Bedryk-Bilan Khrystyna рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: пилосос миючий з аквафільтром MPM Product MOD-30, Пилосос з аквафільтром MPM MOD-30, Замовлення №220975475

Через відключення світла у мене виникли проблеми з оплатою, але мені одразу передзвонили і допомогли вирішити це питання. Оскільки попередили, що відправлять впродовж 3-7 днів - я приготувалась довго чекати. Як же була приємно здивована, коли на четвертий день вже змогла отримати своє замовлення. Продавець супер, дуже рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Завжди раді таким покупцям, адже позитивні відгуки надихають на швидке та більш якісне виконання замовлень. Саме завдяки Вам, ми постійно працюємо над покращенням логістики та сервісу. Були раді Вам допомогти. Обов'язково звертайтесь при потребі якісного товару та хорошого сервісу. Ми завжди на зв'язку. Ваш - інтернет-магазин RedPrice!
Олександр не рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Sage Bambino PLUS SES500BSS, Замовлення №213603310

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Redprice»
Олександре, дякуємо за відгук. Ми проаналізували історію Вашого замовлення і бачимо, що менеджер повідомляв про терміни відправки від 5 до 10 робочих днів. Товар Ви отримали на 10 робочий день. Олександре, не можемо погодитися з тим, що зв'язатися з нами складно, оскільки менеджери постійно спілкувалися з Вами та інформували про те, що сервісний центр аналізує несправність товару, щоб можна було вирішити проблему дистанційно. Це зробити не вдалося, тому Ви відправили товар на сервісне осблуговування. Ми надаємо гарантійне обслуговування за власний рахунок, та клієнт оплачує відправку товару до сервісного центру. Це умови нашого інтернет-магазину, які прописані на сайті у розділі "Повернення та обмін". Також менеджер повідомив, що терміни надання гарантійного обслуговування сягають до 2 робочих тижнів. Все-таки товар був полагодженний та відправлений до Вас. Бажаємо приємного користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
1-nik рекомендує цей магазин

Купив: Монітор HP X34 (2V7W6E9#ABB), Замовлення №219380677

Гарний магазин. Відправили на другий день без усіляких затримок. Все як в описі. Гарантія на монітор була заповнена та офіційна. Жодних нарікань.
Відповідь представника «Redprice»
Вдячні за Ваш відгук. раді, що ви задоволені придбанням монітору. Нехай товар впродовж довгих років радує Вас якісною матрицею, та швидкістю відтворювання картинки. За потреби хорошого товару обов'язково звертайтесь. Допоможемо, підкажемо та вчасно виконаємо замовлення. З нетерпінням очікуємо нових замовлень. Щиро Ваш - інтернет-магазин RedPrice!
Александр Гусак рекомендує цей магазин

Купив: Замовлення №219577331

Все чудово, доставили швидко і саме ту модель, що замовляв. Платив повну вартість товару одразу, отримав за 3 дні на НП. Доставили без пошкоджень, дешевше ніж в інших магазинах. Трохи переживав стосовно не найкращих відгуків про цей магазин, але консультанти молодці, надали фото підтвердження того, що саме ця модель є на складі. Так тримати, гарних продаж!
Відповідь представника «Redprice»
Олександре, дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Нам важливо, щоб кожен клієнт був задоволений роботою нашого магазину. Ми з радістю допомагаємо у вирішенні будь яких питань, аби у Вас залишались тільки позитивні враження співпраці з нами. Завжди Вам раді! З повагою інтернет магазин RedPrice!
DOM Grey не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW7W368SI

Крупногабаритний товар відсутній на складі, тільки на замовлення 14 днів
Представник магазину «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ви все вірно зазначили, адже 70% габаритного товару знаходиться саме на центральному складі закордоном у нашого постачальника. Тому, терміни відправки можуть бути дещо більші, ніж зазвичай. Питання щодо поставки будь-якого товару з нашого каталогу, кожен покупець може уточнити у наших менеджерів. Ми завжди на зв'язку!) Бажаємо приємного користування! Будемо раді бачити Вас знову!
skruaga рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Corsair HS70 PRO Wireless Black (CA-9011211), Замовлення №219145073

Представник магазину «Redprice»
Антоне, ми дякуємо Вам за замовлення! Сподіваємось, що товар, який Ви придбали, прослужить Вам не один рік! З повагою інтернет магазин RedPrice!
Александр Збужовый рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Замовлення №120027

Доброго времени суток! Заказывал себе саундбар Klipsch cinema 600. Привезли в течение указанного времени. Спасибо за хорошие обслуживание. Всем хорошего дня! Слава Україні!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за позитивний відгук. Нехай товар довго Вам слугує, та радує досить гарним звуком. Ми постійно докладаємо усіх зусиль, для покращення сервісу та якості виконання замовлень. Наші менеджери завжди на зв'язку та допоможуть з вибором товару. Раді, що Ви задоволені співпрацею, з нетерпінням очікуємо нових замовлень. Щиро Ваш - інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Нам приємно мати справу з таким чудовим покупцем, як Ви, Олександре! Раді, що товар європейського виробництва, за мінімальною ціною залишив у Вас масу позитивних емоцій! Нехай служить якнайдовше, а ми чекаємо Вас знову! З повагою інтернет магазин RedPrice!
26 грудня 2022 Відповісти
Serhii Selyvon не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: БФП Epson EcoTank L3250 (C11CJ67405, C11CJ67412), Замовлення №216787354

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Взяли передплату, товар не відправили, гроші не повернули. Замовив товар(24.11.2022), сплатив 10% передплати на карту (25.11.2022). Товар мав бути відправлений протягом 10 днів. Наразі минуло 19 днів. Товару немає. Не відповідають на дзвінки.
Відповідь представника «Redprice»
Сергію, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам справді прикро, що виникла затримка. У зв'язку із ситуацією в країні, інколи товар може прибувати трішки пізніше. Дійсно, Ви досить довго очікували на відправлення замовлення, адже постачальник переніс прибуття поставки. На жаль, ми ніяк не могли цього передбачити на той момент, тому в терміни не вклались, але з нашого боку, було проведено багато роботи, щоб привезти принтер якомога швидше. Ми робили, усе можливе, щоб уникнути Вашого хвилювання за власні кошти, зв'язок підтримували постійно, опрацьовували пропущені виклики, вели спілкування у вайбері. Передплату повернули за вказаним терміном (протягом 5 банківських днів), адже очікування для Вас було критичним. Перепрошуємо за складені незручності. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
Замовляв роутер Asus та радіоприймач.Заплатив завдаток,біля місяця чекав на товар,який так і не дочекався.Завдаток повертають вже два тижні.
15 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Redprice» відповів на коментар Yarema Holynskyi
Яремо, ми вдячні Вам за коментар. Що стосується Вашого замовлення, то можемо додати, що з даним замовленням ми не впорались суто через те, що поставка від постачальника перенеслась, відповідно, збільшились терміни відправки. Так як очікувати на відправлення Ви не могли, кошти за оплачений товар повернули Вам наступного дня, після подання заявки. Шкода, що співпраця з Вами так і не склалась!