sergiuslinnikus рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: MacBook Pro 16” Silver 2021 (MK1E3), Замовлення №56057

BoozeLiker рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 41mm Starlight Aluminum Case With Starlight Sport Band (MKMY3), Замовлення №123456789

У моєї Мами був День Народження і де б я не шукав саме цей годинник всюди мені казали декілька днів для відвантаження, а дарувати Мамі обіцянку дуже не хотілось бо з заповіту б вилетів тільки так. Я до чого - Сергій (власник) врятував день в день. P.S. Номер замовлення я, на жаль, не зберіг, а ось щирий відгук - це мінімальна вдячність.
Andriy Rudchyk рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №00000019652

Сергей Белофастов рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Пошуковий брелок Apple AirTag 4-pack (MX542), Замовлення №53987

Ivan Grys рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №00000019811

Крутий сервіс, крутий магазин. Все вчасно, зручно, як і було обумовлено. Рекомендую
TreEmpl рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Space Gray 2022 (MLXW3), Замовлення №00000019561

Магазин не поганий, зв‘явазвся по телефону і мані дали повну інформацію про товар, менеджер був дуже ввічливим і відповів на всі питання, нажвль ціна відрізнялась приблизно на 500 грн від hotline, і ще довелось купити окремо зарядку, бо в комплекті була трохи інша ніж яку я очікував, але вцілому операція пройшла успішно
Богдан Рубай рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00000017662

Продавець супер! все вчасно, товар оригінал, приємний консультант
Saliman не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №1

R не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: MacBook M1 2020, Замовлення №7609

Богдан Ротаєнко рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00000017159

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Купував AirPods pro2, на сайті ціна була вказана 8200, плюс менеджер повідомив що при оплаті картою +2%. 2% мене влаштовувало тому готівку я не брав. Приїхав почав оплачувати, вилізли якісь проблеми з банком отримувача (отримувач скасовує транзакцію чи щось таке) , прийшлось іти знімати готівку, а за зняття готівки з карти 5% в результаті навушники мені стали 8650грн +проблема з зняттям готівки