Максим рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №30521

Купив дружині навушники, ціна приємна, обслугування в магазині теж хороше. Рекомендую.
Владимир Чиж рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Gray (MP643, MP243), Замовлення №68313

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Коробка була пом'ята, проте товар повністю цілий і в повній комплектації. В усьому іншому задоволений цілком. Зв'язок з менеджером був активний, приємний і швидкий.(можете ее лякайтись повної передплати, я перевірив xd)
Ірен Ірен не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22), Замовлення №00000022377

IMPROVE YOURSELF рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №60481

Серійний номер проходить на офіційному сайті, доставка дуже швидка та робота з клієнтами суперова. Дуже все гарно та комфортно. На рахунок фіксального чеку - не знайшов його в коробці з товаром. Чудовий сервіс, магазин можу сміливо радити усім. Фіксальний чек це чек віт приватбанку якщо платив по рахунку? якщо так то він є і все добре. Upd 15.11 - прийшла смс з посиланням на чек, дякую за оперативність. Магазин супер, буду радити знайомим.
Олексій Мукачево рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Apple Watch , Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue/Black Trail Loop - M/L (MRF63/MRFR3), Замовлення №00000029317

Рекомендую
Вадим Кужель не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №00000028571

Євген рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №65297

Сподобалася ціна на товар що була нижче ніж у більшості конкурентів навіть з коміссією 1%, ввічлива дівчина менеджер що швидко подзвонила с підтвердженням заказу, відправка заказу пройшла на наступний робочий день бо замовляв вже ввечері. Не сподобалось что був відсутній будь-який чек у коробці.
никита моксунов рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Midnight (MPVX3), Замовлення №00000027477

Приїхав до магазину щоб купити телефон. Його на жаль не було в наявності. Менеджер запропонував альтернативу - взяв мій контакт і сказав що сьогодні дістане мені телефон. Дві години очікування і все! Привезли телефон, оформили, приміряли пару чохлів, вибрав який краще сів в руку, поклеїв мені захисне скло. Пройшло менше двох годин з моменту покупки, сиджу ДОВОЛЬНИЙ!! Дякую!
Ярина Рыбак рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold (MQ9W3), Замовлення №27130

Купила сьогодні Айфон 14 про макс в даному магазині, все пройшло добре, товар був в наявності, ціна була відповідна як і на сайті. Менеджери ввічливі та відповідальні, все швидко оформили, розрахували. Тому я залишилась задоволена.
Mariia Tatarenko рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: 00000026315, Macbook Pro 13” M2 Space Gray, Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №00000008582

Купувала макбук і айфон у цьому магазині. Макбук як макбук, айфон як айфон. Все добре, менеджери ввічливі, відвантаження вчасне, приємне спілкування. Окремо хочу відмітити фірмові паперові пакети. Вони - топчик. Дякую, що запропонували великий замість маленького. Коти в захваті. Жоден пакет ще не викликав у них стільки радощів. Міцний і гарно шелестить. Ставлю 5.