Вадим Кадук рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Айфон 13, Замовлення №25860

Все добре, купував айфон 13, оплатив на карту всю суму на другий день забрав телефон. Можна сміливо купувати, рекомендую + ціна найнижча!!
muramassa7 рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №54678

ТОП ЦІНИ ТОП МЕНЕДЖЕР ТОП ОПЕРАТИВНІСТЬ( у той же день)
Ruslan Bilyi рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB eSIM Blue Titanium (MTQQ3), Замовлення №Нажаль не маю номера

Був в наявності, відправили дуже швидко. Рекомендую
Migel Gektor не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

Alexandr рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Silver 2023 (MQKR3), Замовлення №00000024685

Дякую за покупку, все сподобалось ) особливо здивував класний сервіс!
Kyrylo Cherkashyn не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №00000024328

Не отримав фіскальний чек, лише видаткову накладну, що є вже порушенням закону. Коробка була не в дуже гарному стані. Написав щоб не дзвонили для підтвердження замовлення, але подзвонили.
tom80 рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення № 00000022189

Найкраща ціна на момент покупки в даному магазині! Ціна відповідала тій, що на сайті, доставили вчасно. Окреме спасибі Марині за допомогу у покупці.
Nek не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3)

Леонід Скрипка не рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK1A3, Z14X0000U, ZKZ14V0028J), Замовлення №598

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Купував макбук, робив оплату з розрахункового рахунку. Товар відповідає опису і наявності в магазині. До продукції немає претензій, але супутній сервіс залишив негативний відтінок. 1. В писилці прислали бумажний пакет апловський білий, але кращеб вони його не присилали. Він ввесь грязний, подряпаний. 2. Потрібні були оригінали документів для бухгалтерії, з третьої спроби так і не прислали половину, оригінал рахунка так і не прислали, прислали з оригиналів документів тільки видаткову накладну.
Радислав Усеев рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver 2023 (MPHJ3), Замовлення №22190

Кайфово і дуже швидко! Дякую за консультації і супер швидку доставку день у день Приємні менеджери у місці видачі товару Брав MacBook по Trade-in оцінюють нормально,за приємні ціни, що дуже гарно!