lrnz рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №00000033837

Зранку попросив відкласти телефон, приїхав під вечір та забрав за 15 хвилинок, все дуже охайно та добре
Ігор Герасимчук рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01)7 699,00 грн. DJI Mavic 3 (, Замовлення №00000033375, 00000033356

Все на найвищому рівні дякую Буду всім радити даний магазин)
Александр Безуглый рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: MacBook Pro (16 дюймів, 2019 р.), Замовлення №590

Сергей Уляницкий рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №00000033279

Все быстро +- и было в наявности. Немного смутило что цена 4529 (это грубо говоря без гарантии, тоисть гарантия от apple - где нужно отправлять в Европу за свои деньги 150$), а чтобы отправка была за счёт фирмы - нужно доплачивать ещё 700 грн, - в итоге получилась бы цена как и везде 5200 (при том что гарантия в других магазинах на месте, без всяких отправок в Европу ..?).
Гуменюк Олексій рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Шолом віртуальної реальності Meta quest 3 128GB, Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №00000031869

Не вперше звертаюся до цього магазину, все проходить швидко і досить зручно. Ціни відповідають заявленим, обслуговування теж гарне. Quest 3 взагалі можна було забрати в той же день, хоча решта магазинів просили чекати відвантаження товару кілька днів. Ще зручно, що гарантія за номером телефону і не треба переживати, що папірець загубиться, або як на більшості чеків вигорить і стане нечитаєме. Магазин раджу - ще ні разу не підводив )
Игорь Каплун не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Замовлення №32321

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал часы, оператор сказала что могу забарать уже сегодня, приехав на следующий день мне сказали что товар еще не приехал. На сайте размер ремешка не указан, оператор размер не спросил, в итоге пришли часы с ремешком s/m которые оказались малы, магазин поменял ремешок, но по приезду домой обнаружил что замененный ремешок так же размера s/m
horokhovska.alia не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №31484

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Другій раз купляти будь що в цьому магазині бажання не виникає. На сайті було вказано, що ноут в наявності, виявилось, що ні. Мало того, що домовлялись про те, що я заберу ноут в п?ятницю, але отримати змогла тільки в неділю, то й ще працівникі цього магазину занадто собі дозволяють балакати. Обслуговування таке собі, добре, що взагалі змогла отримати замовлення.
Alina Khitsenko рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM White Titanium (MTQT3), Замовлення №00000031452

В цьому магазині завжди найкращі ціни на техніку Apple. Вже брала телефон, ноутбук та навушники - все як завжди на висоті.
Charnet рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Space Black (MQ0T3), Замовлення №30926

Все як завжди швидко та якісно. Дякую!)
Monarch рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №30565

Купив навушники, ціна дуже приємна