Валера Канс не рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Omron M2 Basic (HEM-7121-RU), Замовлення №84533

Alexandr Topal не рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Хотів купити: Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 9 Black

Подзвонив менеджеру, спитав про наявність. Відповіли що такої щітки не має. Продавець каже що обновляться наявність кожні 24 години, хоча це не так!
Nick не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487)

У чат вайбер навіть не выдповіли
Відповідь представника «Medlife»
Доброго дня! Уточніть будь ласка коли і куди ви саме писали або надішліть скрін щоб ми могли ідентифікувати ваше зверненя у мережі Viber, щоб впевнитися, що ви писали саме до нас, дякуємо. Також вкажіть: 1. Номер замовлення. Якщо робили. 2. Номер телефону. Ми перевіримо за номером листування з вами
Виктория Хмелёва не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Braun Silk expert 5, Фотоепілятор Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL 5137, Замовлення №80737

Замість моделі Braun 5137 я отримала 5009 випуску 2018 року!!!! Що це взагалі відбувається? Свідомий обман!!! Додзвонитися щоб вирішити повернення неможливо!!!
Volodymyr Ovadenko рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Ручний масажер Beurer MG 99, Замовлення №80700

Магазин спрацював швидко: уточнили наявність товару, виставили рахунок, відправили товар. Я задоволений.
Відповідь представника «Medlife»
Дякуємо вам! Дуже раді, що змогли швидко зреагувати на ваш запит, гарного дня!
Barishev83 рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Мережева карта Starlink Ethernet Adapter, Замовлення №73177

приобрел для компании интернет адаптер Starlink в данном магазине в количестве 3 штуки, быстро оформили и отправили, нареканий нет!
Микола Кисіль рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Oral-B iO Series 6 Black Lava, Замовлення №73168

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Придбав у цьому магазині зубну щітку oral b, відправили у день коли і замовив. Щітка прийшла заплобована , нова, без дефектів. Все працює, покупкою задоволений.
Garry не рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Хотів купити: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01)

Юрій не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692)

Магазин манипулирует ценами, вчера оформил заказ по одной цене, на следующей день прислали смс что товара нет в наличии, вместо того чтобы убрать товар с продажи раз нет в наличии, изменили цену на сайте на пару тысяч дороже. Обходите этот магазин стороной, не тратьте время.
Відповідь представника «Medlife»
Доброго дня, шановний yuriiukr. Нашому Коллективу прикро, що трапилась така ситуація! Це пов'язано з підвищеним попитом на всю категорію продукції зарядних станцій. Умови та ціна постачання продукції змінюються погодинно, адміністрація магазину вимушена переглядати цінову пропозицію щодня на більшість продукції, наш магазин формує найбільш доступні цінові пропозиції, на жаль ми як і більшість опинились в ситуації з відсутністю електроенергії та інтернету, що на жаль вплинуло на мобільність роботи щодо оновлення цінової пропозиції. Приносимо свої вибачення за створений дискомфорт.
Taras Rafalskiy не рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Электроодеяло Medisana HDW, Замовлення №68054

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

1.На сайті вказаний лише один номер телефону. Який не завжди відповідає. 2.При оплаті на сайті Вас перекидає на додаткову платіжну систему, яка бере у Вас досить великий відсоток. Про цю додаткову систему менеджер не повідомляє(хоча вони про це добре знають). 3.Після оплати менеджер повідомила, що товар відправлять в цей же день(Київ-Київ). Хоча по факту доставка відбулась лише на третій день після додаткових дзвінків з моєї сторони.