K.A.Yura не рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Хотів купити: Видеоняня Motorola Halo+ (MBP944)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Вирішив придбати відеоняню, на хотлайні товар в наявності, на сайті в наявності, а по факту ні даної моделі ні іншої (яка теж має статус в наявності) нема. Розчарований, не рекомендую даний магазин!
Dmytry Novykov не рекомендує цей магазин
16 липня 2020

Купив: Електричний молокоотсос Daily Care Sunny двойной электрический молокоотсос

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Покупал товар еще давно чтобы в нужный момент он не подвел, отзыв решил написать только сейчас когда увидел рекламу данного товара в сети. Мне посоветовали его по телефону и после покупки выяснилось что товар не работает - жужжыт и ничего не происходит. Гарантийный талон с печатью бесполезная вещь - производитель не берет трубку, магазину небыло дела до меня и я был проигнорирован и благополучно забыт. Никому не рекомендую данный магазин.
Dudkov Dmitry рекомендує цей магазин
15 травня 2020

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Max Hil не рекомендує цей магазин
15 травня 2020

Купив: Ирригатор полости рта Waterpik Ultra WP-100 E2, Замовлення №27431

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, повернення товару

andrtok85 не рекомендує цей магазин
28 квітня 2020

Купив: Ручной массажер Beurer MG 70

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

lokee не рекомендує цей магазин
9 лютого 2020

Купив: Тонометр Microlife BP A2 Basic, Замовлення №26292

mykola fomenko рекомендує цей магазин
19 грудня 2019

Купив: Тонометр Microlife BP A2 Basic, Замовлення №25884

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Хороший магазин. Оперативно відправили. Всім рекомендую!
Alexxx592 не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2019

Хотів купити: Апарат для лікування простатиту Новатор Простам, Замовлення №25330

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Хотел купить. В наличии не оказалось. На сайте указана доставка Нова почта от 1200грн. бесплатно. Цена товара 1600грн. + ДОСТАВКА 43грн?
Відповідь представника «Medlife»
Здравствуйте, спасибо за Ваш отзыв. Хотели уведомить,приблизительная сумма доставки на сайте подтягивается автоматически. Поэтому обратите внимание на строчку ниже суммы доставки "Новая почта бесплатно от 1200 грн " Также в телефонном режиме наши менеджера дополнительно уведомляют, что доставка бесплатная. Приятных Вам покупок
Yaroslav Savchenko рекомендує цей магазин
5 жовтня 2019

Купив: OMRON M3 Comfort (HEM-7134-E) с уникальной манжетой Intelli Wrap, Замовлення №25132

Все прошло без проблем, самая низкая цена на хотлайне, по сумме получилась бесплатная доставка Новой Почтой, гарантийный талон заполнен.
BorisKvarc рекомендує цей магазин
14 червня 2019

Купив: Ирригатор waterpik wp100 E2, Замовлення №24147

Не сподобалося: оформлення замовлення

Долго не мог дозвониться, были проблемы со связью ,приехал в магазин. Выбирал ирригатор для семьи, консультант посоветовал вотерпик wp100. Жена довольна ,спасибо