dimnik рекомендує цей магазин
11 липня 2021

Купив: Антипрокол Tire Doc Hi-Gear HG5316, 480 мл, Замовлення №1100321508

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Хороший магазин. Это вторая покупка в нем. Первой был аккумулятор.
Виталий Владимирович рекомендує цей магазин

Купив: запчастини

Алла Погребная рекомендує цей магазин
30 червня 2021

Купив: Ароматизатор воздуха манго

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Михаил Колесник рекомендує цей магазин
21 червня 2021

Купив: Подвесной подшипник рено, Замовлення №1100319952

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Покупаю по мере необходимости, цены давольно конкурентны, сервис на высоте, привозят на место выдачи если нужно срочно то прямо вдень заказа, мне очень нравится советую всем. Андрею отдельное спасибо. Мне очень комфортно и приятно работать с этим интернет магазином.
Николай Зинченко рекомендує цей магазин
21 червня 2021

Купив: Медная смазка, Замовлення №1100320141

oleg.konstantynov рекомендує цей магазин
17 червня 2021

Купив: Ремкомплект Lemforder 2534601, опора стойки амортизатора

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Можливо варто подумати про організацію пошуку деталей, щось на кшталт екзісту, за маркою авто він кодом було би класно. Адже пошук не розподілених деталей на сайті магазину, без допомоги сторонніх сайтів, коли не знаєш номеру товару, виявляється достатньо складним. Розібрався, пошук за маркою авто з'явився, хоча деталі купою підшипники та опори, стосовно моєї ситуації, не вистачає ще фільтрів. Задоволений швидкістю обробки замовлення, доставкою, ціною. Буду рекомендувати друзям та знайомим.)
Олександр Яловий рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Купив: Замовлення №1100319185

vitalii.kutovoi рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: Фильтра, Замовлення №1100319104

Неоднократно беру расходники, сервис на высоте, оперативно, удобно и по приятным ценам, ассортимент радует
9 червня 2021

Купив: Клапанная форсунка Bosch 0280158862 NGI-2-K, Замовлення №Заказ 1100319046

Все пройшло хутко і професійно!РЕКОМЕНДУЮ!!!