Сергій Гридін рекомендує цей магазин
24 жовтня 2021

Купив: Затекающий герметик

По замовленню відзвонились швидко, відправили чітко і без проблем. Брав з платежем при отриманні, ніяких питань не виникло. Була одна покупка, але магазин заслуговує на увагу.
vlad-i-mir не рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Хотів купити: Жидкость для систем SCR VAG G052910A4 Diesel Exhaust Fluid AdBlue, 10 л, Замовлення №1100332031

Осуществил заказ и предоплату за Товар, на странице Товара была отметка об отправке на завтра, 23.10.2021. На момент осуществления оплаты сроки отправки указаны как 22.10.2021. По факту звонка сообщили, что отправка может быть только в понедельник, 25.10.2021, либо самовывоз завтра (23.10.2021) по адресу склада магазина. Скрин прилагается. Магазин не рекомендую, так как информация на момент оплаты и осуществления заказа не соответствует действительности.
Юрий Кирилюк рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Масло моторное total 10w40

Сервисом и товаром доволен.
amarcoha рекомендує цей магазин
17 жовтня 2021

Купив: Моторное масло Wolf Vitaltech 5W-30 D1, 4 л, Замовлення №1100331035

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сергей Тарануца рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: Жидкость для вариаторов Honda HCF-2 Transmission Fluid, 0,946 л

Заказ выполнен вовремя в оговоренные сроки. Вежливый менеджер перезвонил на следующий день после оформления заказа. Отличная работа сотрудников магазина. Товар тот что нужно, цена меньше чем у других. Рассмешил состав заказа, 1- товар такой то, заказано 3 шт, 2 - наложенный платеж, заказано 1 шт. :)))))
Геннадий рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Герметик прокладок силиконовый США черный Abro 12-AB, 85 г

покупаю уже не первый раз, полностью устраивает данный магазин, нормальные цены.
Volodymyr777 рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: галогенна Автолампа Bosch H4 Plus 30 12V 60/55W (1987302042), моторне масло Castrol EDGE LL 5W-30 5л, Замовлення №1100329919

Купую в даному магазині не вперше і не перший рік. Купував різні автозапчастини до різних авто, проблемних товарів не було. Звичайно перше що приваблює в ucar це ціни, при першому знайомстві це навіть насторожувало, ціни відчутно нижчі чим в інших. Сервіс на висоті.
Mykhajlo Ternovskyi рекомендує цей магазин

Купив: Натяжитель поликлинового ремня Dayco APV3904, Замовлення №1100327916

Завжди купую тут запчастини, масла,фільтри. Все оригінал. Найнижчі ціни. Завжди вислухають, допоможуть з підбором
Евгений Моргослип рекомендує цей магазин

Купив: Ароматизатор повітря AREON Areon Perfume, Замовлення №1100329964

Отличный магазин!!!!
Егор Бабанин рекомендує цей магазин
3 жовтня 2021

Купив: Тормозной диск Brembo, колодки тормозные TRW

Купил диски brembo и колодки TRW, работой сайта и обслуживанием доволен, рекомендую.