GreenScape рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №118455

Дуже задоволений якістю обслуговування. Навіть попри те, що замовлення зробив у вихідний день, вже у понеділок товар очікував мене на Новій Пошті. Приїхав гарно запакований і зі стікером 'Крихкий Товар'. Одразу надіслали мені електронний чек та гарантію. Дуже професійно. Без зайвих вагань рекомендую.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми щиро вдячні вам за такий чудовий відгук. Приємно знати, що наше обслуговування залишило лише позитивні враження. Будемо й надалі покращувати наш магазин та чекати на ваше замовлення!
Семирожкин Влад рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті Kingston 128 GB microSDXC Class 10 UHS-I Canvas Select Plus SDCS2/128GBSP, Замовлення №116359

Дуже задоволений доставкою та якістю товару. Все дуже швидко. Рекомендую цей магазин друзям.
Відповідь представника «WO.UA»
Владислав, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що у вас залишились лише приємні враження від співпраці з нашим магазином.
Сизых Александр рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Full Inox 5500 Pro (03317), Замовлення №ТС00-005232

Долго думали, смотрели блоги и искали мультипечь которая нам подойдет. Хорошо что попали на канал данного магазина. Мы позвонили, сотрудники контакт центра нам помогли с выбором. Заказали доставку на самовывоз (приехало кстати в тот же день). По приезду в магазин нам ее открыли, включили и рассказали как правильно пользоваться и ухаживать. Кратко говоря - все прошло супер, спасибо!
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, добрий день! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо з нетерпінням чекати на нові замовлення!
Natalie Kundilovski не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2024

Купив: робот пилосос Dreme Bot F9, Замовлення №117374

Проблема вирішена завдяки моїй наполегливості, до останнього говорили, що пилотяг працює. Якби відразу замінили на працюючий, все було б ОК. А так, хитрували, брехали, щоправда, менеджер перепросив за незручності (це мій зіпсований настрій і витрачені нерви та час, тривало все це майже місяць). Навіть така дрібниця, як сплата комісії при поверненні грошей за кошт клієнта, говорить про "високий" статус магазину.
Вчора Відповісти
max51281 рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Док-станція для ноутбука Digitus USB-C 11-port Universal Docking Station (DA-70875), Замовлення №118251

Купівля відбулась оперативно і по заявленій ціні.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Наш магазин завжди намагається виконувати усі свої зобов'язання та надавати товар у найкоротші терміни. Будемо раді отримати нові замовлення від вас!
Козуля Даша рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Фен JIMMY F6 Purple, Замовлення №114940

Испытываю только позитивные эмоции после виита в шоурум. Очень много иентересного товара, которого я ранее не видела. Есть возможность попробовать или проверить на себе))). Персонал очень ввежливый и знающий свій товар. В общем, полностью довольна.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Із задоволенням будемо чекати вас знову в нашому шоурумі!
Лоза Владимир рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Haylou S35 ANC Dark Blue, Замовлення №114911

Не мало интересного товара, цены пониже чем у конкурентов, чек и гарантия после покупки присутствует (электронная).
Відповідь представника «WO.UA»
Володимир, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо із задоволенням чекати на нові замовлення!
Обичкин Макар рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: CECOTEC Cecofry Full Inox 5500 Pro Acc Kit, Замовлення № ТС00-004927

Модельний ряд мультипечей просто ВАУ! Дуже складно було зрозуміти що саме мені було потрібно, але з допомогою консультантів ми все ж таки вирішили що мені потрібно ? Якість осблуговування на найвищому рівні!)
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми щиро вдячні вам за цей відгук. Раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо й надалі його покращувати свої послуги та чекати на нові замовлення!
Инна Твердохлеб рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Oclean Ultra Gum Care Brush Head 2psc UG01 G02 Green, Замовлення №0000-000486

Не перший раз купляю товар у даному магазині. Коли захожу, то завжди побачу щось нове) Особливо мені дуже подобаються у вас щіточки Oclean) Користуюсь вже рік без проблем з крутим результатом від користування.
Відповідь представника «WO.UA»
Інна, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що ви залишаєтесь задоволені нашим магазином. З нетерпінням будемо чекати на нові замовлення! :)
monster-hunter не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB SIM+eSIM Black EU, Замовлення №117540

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

На сайті вказано, що відправимо сьогодні, але відправка не відбулася, вчора оплатив до 12:30. Магазин не виконує те що декларує на сайті, лиши стимулює скоріше сплатити, а свої обіцянки не виконує.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Нам дуже шкода, що у вас виникло негативне враження від співпраці з нами. Наш магазин відповідально ставиться до інформації, яку ми зазначаємо й завжди намагається допомагати клієнтам з будь-яких питань. На жаль, дійсно, відправлення вашого замовлення у суботу не було здійснено. Ми обов'язково опрацюємо дану ситуацію для покращення нашого обслуговування. Вдячні вам за розуміння!