МаргаритаРог рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Фен CECOTEC Bamba IoniCare 6000 RockStar Vision, Замовлення №ТС00-000213

Долго искала подходящий фен под собственные критерии) Ребята помогли подобрать модель, которая подойдет лучше всего. Огромное спасибо, я в восторге, попадание в 10ку)
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо й вам за відгук. Ми дуже раді, що змогли допомогти вам з вибором товару. Будемо чекати на нові замовлення!
Amator рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: навушники HATOR Hyperpunk 2 USB 7.1 Black (HTA-845), Навушники з мікрофоном HATOR Hyperpunk 2 USB 7.1 Black (HTA-845), Замовлення №N109867

Дуже задоволений придбанням навушників та цим магазином, низька ціна та швидка доставка, офіційна гарантія, все чітко та професійно. Щиро дякую !
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми також щиро вдячні вам за такий чудовий відгук. Будемо з нетерпінням чекати на нові замовлення!
Савкун Инга рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Кронштейн КВАДО К-243 (VESA200х200), Замовлення №109357

Все чудово. Замовила зранку, а ввечері забрала. Нарікань по кронштейну нема.
Відповідь представника «WO.UA»
Інга, доброго дня! Ми вдячні вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Kior Ivan рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Станція автовигрузкі сміття для робота-пилососа ECOVACS Auto-Empty Station White (CH1918 - White), Замовлення №109478

Ранее уже покупал себе робот-пылесос в данном магазине, но без базы автовыгрузки. Сейчас забрал по максимально крутой цене. Ребятам спасибо за консультирование)
Відповідь представника «WO.UA»
Іван, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою. Будемо чекати на нові замовлення!
Жабко Тамара рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Oppo A38 4/128GB Dual Sim Glowing Black, Замовлення №109577

Дуже сподобалось відвідування шоуруму. Швидка доставка, ввічливий персонал. Хлопці розпакували, ввімкнули та налаштували. Дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Тамаро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що візит до нашого магазину залишив позитивні емоції. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням!
Голопогос Артем рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Lavender Purple, Замовлення №107645

На момент покупки была самая низкая цена на рынке (сейчас не смотрел), что достаточно сильно заинтересовало. Изначально подумал что прошивка китайская, но нет) Прошивка евпропейская! Приобритением полностью доволен!
Відповідь представника «WO.UA»
Артем, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились з позитивними емоціями після покупки в нашому магазині.
СтарковаЯна рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Dual Sim Ice Blue EU, Замовлення №107663

Телефон приїхав день в день замолвення. Чек та гарантію видали. Дитина подарунком задоволена, а це головне.
Відповідь представника «WO.UA»
Яно, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням!
Кащук Николай рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Deerma Handheld Vacuum Cleaner DX600, Замовлення №88181189

Шукали щось бюджетне та еффективне. Добре що поптрапили саме на цю модельку пилососа. Магазину велике дякую за консультацію щодо правильного використання.
Відповідь представника «WO.UA»
Микола, доброго дня! Дякуємо й вам за рекомендації. Ми раді, що змогли вам допомогти, а ви залишились задоволені покупкою!
Горбань Михаил рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Cordless vacuum cleaner Xiaomi JIMMY H8 FLEX, Замовлення №0000-002718

Хотіли оформити замовлення через сайт на Нову Пошту, але як виявилось, магазин був неподалік від дому. Перші враження дуже круті. Місцезнаходження, дизайн магазину, тест драйв на місці - це дуже круто!
Відповідь представника «WO.UA»
Михайло, доброго дня! Дякуємо вам за цей приємний відгук. Ми із задоволенням будемо чекати на нову зустріч, щоб знову порадувати вас нашим обслуговуванням.
Муха Владислав рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Блендер погружной CECOTEC Power TitanBlack 1200 XL PerfectCream&Crush, Замовлення №93103468

Від початку замовлення до виходу з шоуруму все сподобалось, дякую. Персонал дуже ввічливий та готовий був допомогти у любому моєму питанні.
Відповідь представника «WO.UA»
Владислав, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що візит до нашого магазину залишив лише позитивні емоції. Будемо чекати на нову зустріч!