Микола рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Замовлення №54943

Приємний персонал;)) Завжди раді допомогти!
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Alina Zagorui рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Замовлення №55002

Хороший магазин. Приємно дивує персонал. Продавці зустрічають кожного клієнта при вході й намагаються йому допомогти. Вибір товарів великий
Антон рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Консоль Nintendo Switch OLED Model HEG-001 64GB (045496453435) White, Замовлення №54919

Класне обслуговування клієнтів.Все на вищому рівні) Консоль дуже класна,дякую Вам!!
Віталій рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №54699

Дуже дякую за допомогу консультанту Руслану! Таких продавців мало, тому було дуже приємно зробити покупку.
Иван Бубочка рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Гра для PS5 Mortal Kombat 1 Premium Edition PS5, Замовлення №062784

Брав сьогодні Mortal Combat 1 , магазин найкращий , колектив привітний , компаніський , ціни на нові диски, консолі , аксесуари найнижчі , б/у все тут по найкращій ціні можете купити , обміняти . За всім тільки сюди .
Марина рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №55554

Підготовлені консультанти, швидко підібрали товар на всі питання відповіли та пояснили відмінності між позиціями)))
Тарас Гуцол рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №56159

Консультанти професіонали своєї справи , швидко підібрали потрібний товар)
Алина Галушко рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка ASUS ROG Ally 2023 512 GB (RC71L-NH001W/90NV0GY1-M00550), Замовлення №56577

Сервіс на висоті, зручна локація! Якщо якогось товару немає в наявності, то привозять дуже швидко. Постійно купляю в даному магазині.
Бориска рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №55822

Придбав в цьому магазині консоль,все працює ідеально.Задоволений на 100%
Рома рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Консоль Asus ROG Ally 512GB (RC71L-ALLY.Z1X_512) White, Замовлення №56912

Чудовий магазин,впевнений що консоль мені прослужить дуже довго)