Денис Галата рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №66083

Магазин побутової техніки з можливістю замовлення через мережу Інтернет. Зручно обирати та замовляти товар через сайт. Є можливість придбати в кредит. Швидке та якісне обслуговування на касі
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Ігор Нечай рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Sony PlayStation 4 Mafia: Trilogy (5026555428347), Замовлення №66243

сервіс клас! дуже милі та ввічливі консультанти . найкраще враження від покупки
Катерина рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Nova Pink (9728795), Замовлення №66113

Приємно, що є магазин з великим вибором різноманітної техніки. Різна цінова політика, різні виробники. Приємно відвідувати та придбавати гаджети.
Анна рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №66065

Sergey Koshelev рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Гра Sony PlayStation 5 Lies of P, Замовлення №НФНФ-067935

Товар новий, оригінальний. Моє замовлення обробили та доставили максимально швидко! Дуже ввічливі співробітники, буду звертатись ще :) P.S. Гра цікава, не пошкодував, що придбав, всім раджу)
Dmytro Bondarchuk рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Sony PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II (1104014) , Замовлення №66176

Дуже приємно, коли ідуть назустріч. Роблять безкоштовно послугу, яка для тебе важлива. Друк декількох додаткових паперів мене сильно виручив
Vasilev Alexey рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №83373

Все добре
Саша рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Blue (JBLCHARGE5BLU), Замовлення №66180

Чудове обслуговування, особливо відзначився консультант Дмитро, вміння підлаштуватися під клієнта 10 з 10
Евгений Меркотан рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro White (BHR5897GL), Замовлення №063900

Замовляв навушники. Все пройшло гарно. Задоволений сервісом і товаром, рекомендую!
Відповідь представника «RetroMagaz»
Yaro Slav не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + USB Cable (XOA-0010, 1V8-00001, 1V8-00002), Замовлення №82976