Анна рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Sony PlayStation 4 God of War, Замовлення №66231

Дуже уважні консультанти, володіють англійською мовою. Досить оперативно допомагають оформити замовлення. Рекомендую
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Pavlo Mishchenko не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Bose QuietComfort SE Black (866724-0500), Замовлення №82314

Замовив в магазині навушники, доставили вчасно, але на третій день вирішив їх повернути і купити інші. В магазині в поверненні відмовили, бо на частині з м'яким пластиком знайшли подряпину, яку важко помітити неозброєним оком, і відповідно вона могла бути присутня вже коли я їх купував - навушники мають цілком товарний вигляд. Тому треба враховувати, що з поверненням товару в цьому магазині можуть бути проблеми, все інше - цілком ок.
А чим навушники не сподобались, якщо не секрет?
25 жовтня 2023 Відповісти
Відсутність можливості вимкнути ANC (щоб працювали як звичайні навушники без ANC), а також складність в підключенні до Linux.
26 жовтня 2023 Відповісти
Руслан рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Гра Sony PlayStation 5 Mortal Kombat 11 Ultimate Edition (5051890324962), Замовлення №63035

Дуже приємні працівники та крута атмосфера!
Микола рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Mortal Kombat 1 Premium Edition PS5, Замовлення №63343

Ввічливий персонал, гарні рекомендації і консультації продавців. Вичерпна інформація про весь товар від продавців.
Кирилл рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Гра Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (85698685) Російська Озвучка, Замовлення №63198

Залишився задоволений,буду при необхідності замовляти надалі тут.
Стан рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Гра Sony PlayStation 5 Mortal Kombat 1 Premium Edition (5051895416822), Замовлення №63207

Чудовоий магазин)новітня технологію ,професійні консультанти завжди дадуть відповідь на будь яке запитання і також вічливі
Оксана Горбань рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №55551

Завжди купую лише у цьому магазині, професійні консультанти доступно все розкажуть. Задоволена своєю покупкою
Федька рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Консоль Nintendo Switch OLED Model HEG-001 64GB (045496453435) White, Замовлення №54574

Ціни конкурентноспроможні,через пару хвилин передзвонили,все уточнили.Дякую
Katerina.56Lan рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Портативна колонка Marshall Emberton Black (1001908), Замовлення №55634

Хороший магазин купувала останнім часом все тільки в ньому. Консультанти ввічливі, сподобався сервіс
Лілія рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Геймпад Nintendo Switch Pro The Legend of Zelda (45496883614), Замовлення №55090

Гарна робота персоналу! Швидко підходять на допомогу.