Val Hardy WR не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Хотів купити: Диск для ps4

3 дні назад зробив замовлення, поставив галочку мені не передзвонювати, всеодно дзвонять вже 3 дні і коли я беру трубку , вони кладуть. замовлення я так і не отримав.
Марина рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Портативна колонка JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2), Замовлення №065146

Дуже вдячні консультанту Євгену за детальну консультацію по іграм. Завдяки йому обов’язково замовимо у вас на сайті.
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Собака Улыбака рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Книга Вісім релігій , Стівен Протеро , Замовлення №123455

Boris рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Sony PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 (5026555423175) , Замовлення №65360

Все чудово працює,магазин компетентний в своєму ділі.
Тарас рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: EA SPORTS FC 24 PS4 (1162693) , Замовлення №65217

Дуже круто провели консультацію ,залишився максимально задоволений )!!!Респект магазину
Іван рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Sony PlayStation 5 Assassin\'s Creed Mirage Launch Edition (3307216258186), Замовлення №65282

Дякую консультанту за допомогу!Хорошу пораду що до телефону.
Вячеслав Орел рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Marshall Minor III Black (1005983), Замовлення №65305

Хороший магазин. Ціни дешеві ніж будь де, при умові що платиш готівкою. Подобаються консультанти. Завжди вичерпна інформація про товари і радять саме те що тобі треба.
Дима Фадеев рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Консоль Sony PlayStation 4 CUH-12хх 500GB Black Б/У Хороший, Замовлення №№85715

Доброго вечора,я купив у вас консоль три дні тому , все було добре ,а сьогодні у вечері ,виникла от така проблема(неможливо продовжувати використання програми, дані наступної програми пошкоджені. видаліть програму із системи ps4, а потім завантажте її знову з бібліотеки на початковому екрані) в інтернеті пише що це проблема або жорстокого диску ,або процесора ,я хотів би вирішити цю проблему.
Ольга Сидоренко рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №65717

Швидке обслуговування, чемні продавці. Все детально розказують
Bohdan Hrudetskyi рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Nova Pink (9728795), Замовлення №65859

Хороший, вічливий персонал. Який завжди допоможе у виборі товару.( у виборі геймпаду допоміг консультант Руслан) Все чітко і ясно пояснює. На всі запитання знає відповідь.