Анна Плетнева рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow Delta 2 , Замовлення №100243

Дуже задоволені покупкою і тим, що звернулися саме до цього магазину. Покупали по передзамовленню, вносили авансовий платіж. Товар прийшов вчасно, в указані терміни, менеджери ввічливі, на всі запитання давали вичерпуючі відповіді, можна було вибрати різні варіанти оплати. Дуже тішить гарантія 5 років від виробника. Все працює.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились позитивні враження. Так, 5 років гарантії — це вагомий аргумент, ми завжди стараємось працювати тільки з офіційним товаром, щоб у клієнтів не було проблем. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Андрій Солонина рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №100244

Замовляв по передзамовленню, в обіцяні терміни вклались. Товар прийшов без жодних дефектів. До товару прикріпили інтсрукцію українською
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що залишили відгук! Приємно, що Ви оцінили оперативність нашої роботи =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Андрій Антонюк рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: FM-трансмітер Baseus Energy Column Car Wireless MP3 Charger (PPS Quick Charger-English) Silver (CCNLZ-C0S), Замовлення №20305

Рекомендую магазин Німфа. Товар сподобався. Ціна найнижча на ринку. Відвантажили в обіцяний термін.
Спасибі, що оцінили наші переваги =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
roqer рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №20 270

Безготівковий розрахунок без комісії із найнижчою ціною на ринку. Швидко відправили, товар належної якості. Сподобалося співпрацювати із цим магазином.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам також було приємно з Вами працювати, звертайтесь ще =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Іван рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: модуль памяті Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast Black (KF432C16BB1K2/32), Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast Black (KF432C16BB1K2/32), Замовлення №20286

Товар класний, сервіс-вищий пілотаж!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Volodymyr рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Kingston SSDNow A400 480 GB (SA400S37/480G), Замовлення №20172

Співпраця із магазином відмінна, працівники ввічливі, потрібно було Видаткову накладну на і'мя ОСББ - все зробили як потрібно. Оплату здійснювали на розрахунковий рахунок. Із побажанть - реалізувати онлайн оплату карткою на сайті. Дякую!
Игорь Бурлак рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Зовнішній жорсткий диск, 2TB, Western Digital Black P10 Game Drive (WDBA2W0020BBK-WESN), 2.5, Замовлення №20194

Усе чудово, сервіс чіткий, все вчасно та на позитиві
Nikolai.Kondratiev рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh Black (VXN4305GL), Замовлення №19805

Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за рекомендацію нашого магазина =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Ганна Бортник рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Портативна електростанція JACKERY EXPLORER 500, Замовлення №100260

Відповідь представника «Nimpha»
Добрий день. Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Ви нас мотивуєте працювати ще краще! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
kgi45 рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: АЗП Xiaomi Mi Dual-Port Fast Car Charger 37W QC 3.0 (GDS4147GL) Black, Замовлення №19347

Швидко, якісно, те що треба. Рекомендую.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha