Olena Tsaryniak рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Навушники бездротові, JBL Tune 520BT , Замовлення №21 053

Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Назар Петрик рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: HelkRaizer, Замовлення №100 351

Крутий магазин Та круті товари
Відповідь представника «Nimpha»
Mr kotes рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Xiaomi Haylou RS4 Plus, Замовлення №21 008

Придбав в цьому магазині смарт-годинник, після замовлення одразу зв'язалися та домовилися про доставку, відправили в той же день. Годинник прийшов раніше ніж обіцяли. Магазин сподобався, рекомендую. Окрема подяка оператору Ірині за приємне і професійне спілкування.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) Якщо Вам щось ще потрібно буде, то звертайтесь, зробимо Вам найкращу ціну! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Віктор Чеков рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Quantum 910 Black (JBLQ910WLBLK), Замовлення №100342

Чудова компанія, індивідуальний підхід, привезли якнайшвидше, врахували День Народження!
Відповідь представника «Nimpha»
Наші клієнти — це наше все =) Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Якщо щось Вам ще потрібно буде, то звертайтесь, зробимо Вам найкращу ціну! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Сергій Гецько рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Жорсткий диск 3.5, Мережевий накопичувач, Synology DS220+, Замовлення №21018

Дуже хороше обслуговування, зі мною одразу звязалися і надали вичерпну інформацію по доставці. Протягом доставки періодично надавали інформацію про поточний стан. + хороша ціна. Однозначно буду ще користуватися послугами цього магазину і рекомендуватиму іншим
Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Sergei Kudimov рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: NOCTUA NH-L9X65, Замовлення №20906

Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за рекомендацію нашого магазина =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
> Не понравилось: фискальный чек В форме отзыва (сайта hotline.ua) формулировки \"не понравилось\" не было, был вопрос \"получил или нет ?\". Фискальный чек не получил, но мне он в данном случае и не нужен был, не могу расценивать это как \"не понравилось\".
5 квітня 2023 Відповісти
Alexandr Kalenkov рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Aspiring Storm 1, Замовлення №20900

Yurii Baran рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Мінімийка високого тиску Baseus F1 Car Pressure Washer (CRXCJ-C0A), Замовлення №20861

Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Володимир Ваврик рекомендує цей магазин
26 березня 2023

Купив: Жорсткий диск 3.5, Замовлення №20820

5+, якщо доведеться замовляти ще, буду замовляти в цьому магазині.
bio рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Захисне скло Piko Защитное стекло Full Glue для Xiaomi Poco X3 Pro Black (1283126511455), Замовлення №20774

Гарне скло за свою ціну. Дякую.