alexgura Гура рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Мобільна акустична система Samsung Sound Tower MX-ST50B, Замовлення №21145

Дякуємо, що залишили відгук =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Вася Горук рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: МЗП AccLab AL-TC125 1хType-C 5В/3A/25W QC/PD 3.0 White, Замовлення №21088

Замовляв нещодавно зарядні пристрої (2 шт.) МЗП AccLab AL-TC125 1хType-C 5В/3A/25W QC/PD 3.0 White. Дуже задоволений сервісом! При отриманні замовлення на пошті виникла проблема – я не встиг вчасно забрати товар, але працівники магазину "Nimpha" пішли назустріч та допомогли мені. 10 із 10
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
lekpom рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: КАБЕЛЬ USB-ПОДОВЖУВАЧ AMAF, 180СМ, ATCOM (USB3-AMAF-1.8M), USB3.0, СИНИЙ, ФЕРІТИ, 1.8М, КАБЕЛЬ USB-ПОДОВЖУВАЧ AMAF, 80СМ, ATCOM (USB3-AMAF-0.8M), USB3.0, СИНИЙ, ФЕРІТИ, 0.8М, Замовлення №21110

Хочу окремо відмітити виключно доброзичливе відношення менеджера Ірини. Все вчасно, якісно і швидко. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Наші клієнти — це наше все =) Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Якщо щось Вам ще потрібно буде, то звертайтесь, зробимо Вам найкращу пропозицію! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Ксенія Криштальова рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Клавіатура Dark Project One KD87A ABS G3MS Mechanical Sapphire Black (DPO-KD-87A-000300-GMT), Замовлення №21 398

Купувала на подарунок клавіатуру, все швидко оформили, передзвонили, і відправили. Отримала товар, все супер, все працює, якість на 5+ Дякую, рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Yaroslav Ivantsiv рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK6201EW4, Замовлення №16981

Магазин рекомендую. Оперативна комунікація від моменту замовлення і до отримання, узгодили питання з доставкою, власне і по товару зауважень не було
Margar рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Grand-X Чехол для Lenovo Tab TAB4-X304F ZA2J0059UA (LTC-LT4103B), Обкладинка-підставка для планшета Grand-X Чехол для Lenovo Tab TAB4-X304F ZA2J0059UA (LTC-LT4103B), Замовлення №21300

Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Все прошло просто идеально, заказал на сайте чехол для планшета, перезвонили, подтвердили наличие и цену и в тот же день отправили. На следующий день уже получил посылку. От заказа до получения 2 (два!) дня. Отлично! Цена кстати тоже приятно удивила)
25 травня 2023 Відповісти
rakLimanskiy рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Тримач для телефона с бездротовою зарядкою. Та комплект захисту для S20, Замовлення №21248

Дуже вдячний за "правильне" відношення до клієнта! Замовив комплект плівки, скла і чохол для s20 якому вже три роки. Воно приїхало але з віком висох клей комплектний... Та і плівка не клеілась як має бути. Я то взяв і просто викинув у смітник оце усе. Написав в магазин, вони попросили фото, я відповів що не воно вже у смітнику - повірили на слово, прислали новий комплект. Я приємно вражений таким відношенням. ДЯКУЮ!
Юлія Молибога рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор Powerbank Xiaomi ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G), Замовлення №21115

Я хотіла б висловити свою вдячність за послуги та продукт, який купила в вашому магазині. Павербанк прийшов до мене добре запакований і в прекрасному стані. Усе працює без нарікань. Хотіла б додати, що ваш магазин надав чудове обслуговування і буду до вас звертатися ще.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за рекомендацію нашого магазина =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Maksym Petryshak не рекомендує цей магазин

Купив: НАВУШНИКИ JBL TUNE 660 NC BLACK, Замовлення №21136

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Nimpha»
Добрий день. Діло в тому, що ми Вам продали запаковані навушники, з пломбами, і ми б з радістю зробили Вам обмін... АЛЕ, на навушниках, менеджери сервісного обслуговування виявили потертості, і вже ніхто не захоче їх купувати. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження про сервісне обслуговування, але ми серйозна компанія, яка вже довго на ринку, нам немає сенсу таким займатися, і у нас є відеоспостереження. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Артур Салмин рекомендує цей магазин

Купив: SSD NVMe M.2 2280, Samsung 970 Evo Plus, 1TB, Замовлення №21 097

Рекомендую, за весь час покупок у цьому магазині - проблем не виникало, саппорт працює добре, оформлення швидке и зручне
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що залишили відгук! Приємно, що Ви оцінили оперативність нашої роботи =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha