Ирина рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Навушники бездротові, JBL Tune 510 BT White (JBLT510BTWHTEU), Замовлення №20731

Вдячні Вам за позитивний відгук=) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Товар був в наявності, ціна актуальна. Повністю задоволені покупкою. Дякуємо!
15 березня 2023 Відповісти
Eagle рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Amazfit GTS 4 Misty White, Замовлення №20630

Зв'язалися швидко, відправили в обіцяний термін. Дякую
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що залишили відгук! Приємно, що Ви оцінили оперативність нашої роботи =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Wolpix рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Процесор Intel Core i7-12700 (BX8071512700), Замовлення №20613

Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Максим рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Перехідник hdmi to vga, Замовлення №20 492

Ввічливий і компетентний менеджер. Товар швидко відправили. Якістю покупки задоволений.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за рекомендацію нашого магазина =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Kwik23 рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Батарейка GP Alkaline 12.0V, 27A-U1 лужна A27, 1 шт на блістері для ПУ , Замовлення №20 648

Швидко зв'язалися та відправили, дуже ввічливий менеджер. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Василь Шусть рекомендує цей магазин
12 березня 2023

Купив: Чохол Nomi Slim PU case Nomi С10103 Black Чохол для планшета Grand-X Lenovo TAB4-X304F 10-3 (ZA2J005, Замовлення №20 667

Рекомендую
Олег Шпичак рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: EDIFIER R1280DBS BROWN, Замовлення №20 443

Чудовий інтернет-магазин. Дуже швидко вирішили усі питання і за декілька днів отримав акустичну систему за найнижчою на момент заказу ціною. Буду й далі слідкувати за акціями інтернет-магазину Nimpha.
Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Ростислав Ставицький рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Материнська плата GIGABYTE B450 AORUS ELITE, Замовлення №18772

Чудова плата, швидко зв'язались і відправили в той день коли замовив. Відпрацювала вже як 3-4 місяці взагалі нуль нарікань) мазагин топовий
agamula рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №100287

Служба підтримки працює на відмінно, замовлення виконано у межах термінів які були обговорені раніше, рекомендую магазин.
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що залишили відгук! Приємно, що Ви оцінили оперативність нашої роботи, звертайтесь ще =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Альона Валеріївна рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Чохол Samsung T730 (Tab S7 FE/S7+/S8+) Book Cover EF-BT730PBEGRU, Black, Замовлення №20 521

Швидко, оперативно, професійне обслуговування.
Відповідь представника «Nimpha»
Добрий день. Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Завжди будемо раді Вашим новим зверненням=) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Придбав товар.Покупкою задоволений.Буду рекомендувати Nimpha всім!!! Дякую!!!
20 лютого 2023 Відповісти