Вадим Данилевский рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: Звукова карта зовнішня Creative Sound Blaster X3 (70SB181000000)

Покупкой очень доволен. Доставка товара была быстрой. Продавец внимательный к покупателю и это меня радует. Касательно сервисного центра и возврата, ещё не сталкивался!
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
Сергей Мазур рекомендує цей магазин

Купив: NZXT KRAKEN Z63 - 280mm water cooling LCD

Швидке та якісне обслуговування. Ціни повністю влаштовують. Рекомендую
Anna Shuk рекомендує цей магазин
13 липня 2021

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 2 Pro White (A3909G21)

Отличный продавец! Всё отправили быстро. Накладную отправили в Вайбер, товар пришёл на следующий день после отправки. Рекомендую продавца.
Nazar L. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон realme 7 Pro 8/128GB Mirror Blue

Менеджер магазину зателефонував годину після замовлення. Пояснили що модель буде в наявності на наступний день. Наступного дня відправили телефон. Магазин рекомендую.
Артём Костюк рекомендує цей магазин

Купив: Наушники soundcore liberty 2 pro

Впервые покупал на этом сайте. Всем доволен - заказал на сайте, быстро перезвонили, отправили. Получил, проверил - товар новый, с пломбой. Цена ниже, чем у конкурентов.
ddz рекомендує цей магазин
12 липня 2021

Купив: Realme 8 Pro 8/128GB Punk Black

Ярослав Литовченко (vipTelnet) рекомендує цей магазин
3 липня 2021

Купив: AMD Ryzen 9 5950X

Спасибо Владимиру за быструю отправку Товар пришел хорошо запакован, заводские пломбы на упаковке на месте. Благодарю за хорошую работу.
jcc рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15 (82JU00A8PB)

Зателефонував для уточнення всіх деталей, що мене цікавлять, менеджер Володимир люб'язно відповів на всі питання стосовно товару, доставки та сервісу. Дали невеличку знижку. Приємно. Коробка без пошкоджень, все було добре запаковано. Ноутбук працює без проблем. Гарантійний талон від магазину. Задоволений магазином, можу рекомендувати.
Юрій Іванишин рекомендує цей магазин
27 червня 2021

Купив: Смартфон realme 7 Pro 8/128GB Mirror Blue

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Магазином задоволений. Спочатку насторожили низькі ціни, тому вирішив купляти з післяплатою. Передзвонили і сказали, що останній екземпляр проданий і що вишлють приблизно через тиждень. Так і сталось. За тиждень для мене ціна не змінилася, хоча телефон подорожчав, причому всюди, десь на 200-350 грн. Все добре упаковано, гарантія 36 міс. Ще якби сайт доробили, бо поки не працює підтвердження замовлення на email, зворотній зв'язок, то можна було б тверду 5-ку поставити
Dana A_ рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Купив: Garmin foruner 45

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі