Lamexay рекомендує цей магазин

Купив: Процесор i3-10100f

Замовлення швидко опрацювали, товару довго чекати не приходилось. Дуже задоволений, рекомендую!
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
Борис Лобанов рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Motorola Moto G30 XT2129-2 6/128GB Pastel Sky

Советую к сотрудничеству.
Vlad рекомендує цей магазин
14 серпня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15 (82JU00A6PB)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Замовив ноутбук Lenovo Legion 5 15 (82JU00A6PB) у цьому магазині його зараз практично майже не купити, лише пару магазинів пропонують за адекватну ціну. Спочатку брав замовлення у ... то чекав 3 тижні так і не приїхало, а по телефону лише годували пустими обіцянками, що приїде-приїде, вже майже на складі і тд. Тут замовив і за 4-5 днів вже приїхав, жаль дріт до зарядного приїхав на один день пізніше через ревізію на кордоні, але в цілому я задоволений.
Михайло Басій рекомендує цей магазин
9 серпня 2021

Купив: Спортивний годинник Garmin Fenix 6 Pro Black (010-02158-02/010-02158-01)

Ціна на момент купівлі товару була одною з найкращих на ринку. До того ж, великою перевагою стала гарантія на годинник - 24 місяці, в той час як в інших 3 або 12 місяців. Консультант-продавець надав вичерпну відповідь щодо умов купівлі, доставки, повернення... Доставка товару відбулася в обумовлений термін, навіть на день швидше.
Відповідь представника «EuroMade»
андрей костенко рекомендує цей магазин
8 серпня 2021

Купив: Автомобільний відеореєстратор Garmin Dash Cam Mini (010-02062-10)

Магазин хорош. На момент покупки цена была самая минимальная. С регистратором всё отлично.
Alex Nikolaichuk рекомендує цей магазин
8 серпня 2021

Купив: western digital purple surveillance 14tb 512mb

так швидко все що навіть не сподівався. передзвонили все розказали що мене цікавило я проплатив на другий день новенький диск стояв в сервері також квитанція + гарантія була в коробці. Все на висоті . Рекомендую.
valis3 рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Процессор Intel Core i5-11600K, Замовлення №Core i5-11600K

купил процессор Intel Core i5-11600K сделал 100% предоплату. отправили - получил - поставил - работает - покупайте - не бойтесь
Pavlo An рекомендує цей магазин
6 серпня 2021

Купив: Samsung 980 Pro 1T

Швидко і якісно. Дякую.
Валерій Цукуров рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Смартфон realme 7 Pro 8/128GB Mirror Blue, Замовлення №20450401269994

Отримав в м. Хмельницький новою поштою 15.06.2021 р. на наступний день після замовлення. Спілкуванням з Володимиром задоволений. Все швидко і конкретно. Телефоном дуже задоволений (ціна 7868 грн. з доставкою, в інших магазинах 8999 грн.). Дякую магазину за гарну роботу.
Слава К рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Спортивний годинник Garmin Venu Black/Slate (010-02173-13/12/11)