Maria56 рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Компактний MP3 плеєр SanDisk Sansa Clip Jam Green 8GB (SDMX26-008G-G46G)

Все прошло отлично, очень вежливый персонал!
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
Макс Пилипенко рекомендує цей магазин
2 вересня 2021

Купив: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RTX3080TI-O12G-GAMING

Сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Все приехало в отличном виде, быстро, оперативно, без предоплат и дешевле чем в других магазинах
Відповідь представника «EuroMade»
Сколько стоила доставка, если не секрет?
16 вересня 2021 Відповісти
Signalist Igor рекомендує цей магазин
31 серпня 2021

Хотів купити: Bluetooth-гарнітура JABRA Talk 45 Black (100-99800902)

Якість товара не відповідала заявленій. Схоже на неоригінальний товар. Але оператор вибачився за неякісний товар.
bvi рекомендує цей магазин
29 серпня 2021

Купив: Тонометр Withings BPM Core ICIWBEKG

Все пройшло Чудово! Замовлення, товар, доставка, Все!
Lesya Dryuk рекомендує цей магазин
29 серпня 2021

Купив: Смарт-годинник Garmin vivoactive 4S Powder Gray/Silver (010-02172-03/010-02172-01)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, асортимент

Очень хорошие часы , все работает без проблем. Доставка была сделана очень быстро и это при том что товар был не в магазине а его специально заказали! Работник магазина очень приятные , связались сразу и после того как товар был отправлен. Все понравилось , спасибо
Marius Titus рекомендує цей магазин
28 серпня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Pro (61486)

Купил данные наушники в магазине. Товаром полностью доволен. 2 года гарантии. Приемлемая цена по сравнению с конкурентами. Наушники были хорошо упакованы и отправлены вовремя. Большое спасибо за уделённое внимание мне продавцом, Владимир очень компетентный человек. Рекомендую
Геннадий Ольшанский рекомендує цей магазин
26 серпня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Liberty 2 Pro White (A3909G21)

Купував навушники в червні 2021 р. Співпрацею з магазином та якістю товару задоволений. Все дуже добре. Рекомендації.
16 серпня 2021

Купив: Трекбол Logitech M570 Wireless Trackball (910-001882, 910-002090, 910-001799)

Понравилось. Все удобно, точно и хорошо.
Сергій Бутов рекомендує цей магазин
14 серпня 2021

Купив: Смартфон realme 8 Pro 8/128GB Infinite Black

Купував телефон в цьому магазині , через три дні доставили , товаром і доставкою задоволений . Магазин рекомендую , якщо не хочете чекати товар з Китаю тижнями і багато переплатити за розтаможку то Вам сюди .
14 серпня 2021

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW)

Не сподобалося: оформлення замовлення