Станіслав Стафійчук не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Smart Band Black, Замовлення №322001

замовив фітнес браслет зробив предоплату пройшло кілька днів відправки не відбулось я почав їм телефоновути питати чому не відправили ,коли буде відправка вони говорили скоро буде відправка так пройшло 5 днів я почав вимагати повернення коштів після цього до них не можна додзвонитись в постійній черзі або просто скидають гроші поки що не повернув
yelizaveta_ не рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 12/256GB Phantom Silver (SM-F926BZSD) EU, Замовлення №117094

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Vera Reznik не рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Хотів купити: iPad 9

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Я замовила через інтернет магазин три тижні тому iPad, але ціна виявилась на 3000 вищою ніж заявлена, це мені сказали після того, як я відправила передоплату в розмірі 10% від вартості товару. Я відмовилась від замовлення, але передоплату мені і досі не повернули. Планую звернутись в правоохоронні органи за статтею шахрайство. На дзвінки і повідомлення магазин не відповідає.
Іриска не рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Хотів купити: Мікрохвильова піч Ardesto GO - S724W

Сподобалося: наявність

Виктор Таже не рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Роутер Xiaomi Mi Wi-Fi Router 4C (DVB4231GL)

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Менеджер під час оформлення замовлення не повідомив точну вартість товару. На моє питання чи вартість відповідає заявленій вартості на сайті відповів що так. На сайті вартість роутера складає 579грн., при авансі в 200грн до сплати 718грн. Переплата 339грн.
Сергей М. не рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Хотів купити: Samsung Galaxy A32 SM-A325F 6/128GB Awesome Black EU, Замовлення №116501

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не рекомендую. Ціна на сайті і реальна суттєво відрізняються. Хоч і забираєш товар в магазині, а передплату зроби. Треба було дивитись на рейтинг магазину та не витрачати свій час.
Andrey не рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Хотів купити: Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black (BHR4854GL), Замовлення №116134

Сподобалося: оформлення замовлення

Ніхто за добу не написав/не перетелефонував. Виявилось що вони ошиблісь з ціною і товар на 4 тис грн дорожче. Не рекомендую, не витрачайте час.
Малыш не рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Хотів купити: В прошлую пятницу оформил заказ на Холодильник LG ина???, Замовлення №115796

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

В прошлую пятницу оформил заказ на Холодильник LG GA-B509SLSM Никто даже не перезвонил! В субботу заехал в магазин Днепр, Яворницкого 46, обещали перезвонить и снова тишина??? Ответили только в телеграмм через несколько дней
kvspublic не рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: POD система одноразовая HQD Cuvie PLUS 1200 puffs 2%, Замовлення №115116

Оплачений товар не відправили, гроші повертати відмовляються. Заказ від 20.06.22. оплата на сайті (LiqPay). Так і не передзвонили, ні товару ні грошей. 03.07.22 звернувся в чат підтримки: товару немає в наявності, чого не дзвонили так і не сказали, пропонували заміну - відмовився, гроші повертати відмовляються (додав скрін з чату підтримки).
Владимир Скалецкий не рекомендує цей магазин
2 липня 2022

Купив: Redmi air dots 3 pro

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Все плохо Отдали не тот товар который заказывал, на просьбу возврата товара сказали что у них нет денег пришлось ездить к ним 3 раза и ждать 5 дней. Не советую связываться.