ЮРИЙ К. рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy Max Car Jump Starter 20000mAh Black (CGNL020001), Замовлення №31050

Все ОК!
Светлана Иваненко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 , Замовлення №30986

Враховуючи те, що замовлення робила 30 грудня 2023, за 30 хвилин мені оформили замовлення і через 20 хвилин я його вже забрала. Співробітники надали повну консультацію по товару.
Vitalii рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE Nvidia GeForce RTX 3060 GAMING OC V2.0 12GB D6 (GV-N3060GAMING OC-12GD rev.2.0), Замовлення №29858

Придбав собі відеокарту, все відповідає заявленому на сайті. Була дуже приємна святкова знижка. Пам?ять дісталась samsung якщо для когось це важливо
Богдан Шуба рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE, Замовлення №30388

Georgii Leoshko рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: 3D-принтер Creality CR-10 SE (CRE-1001020519), Замовлення №29918

Олена Лапенко рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Материнська плата ASRock B760M PRO RS/D4 (s1700/B760/DDR4/mATX), Замовлення №28650

Дуже оперативна доставка, товар в наявності, як і було вказано на сайті.
Ярослав не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 грудня 2023

Хотів купити: Геймпад Sony DualSense Galactic Purple (9729297)

Нажаль у Artline цей геймпад відсутній, хоча на Hotline та сайті Artline він "в наявності". Мені перетелефонували лише через 3 години після замовлення, тому я втратив можливість замовити його в іншому місці. Будь ласка слідкуйте уважніше за актуальним оновленням товарів.
_ ОСИКА _ рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 грудня 2023

Купив: Корпус Jonsbo D31 MESH Black, Замовлення №29995

Спочатку на сайті в чаті обіцяли відправити на наступний день, відправили через два дні, помилково не в те відділення не того міста. Складається уявлення шо продавці зробили все аби якнайдовше мені йшло те замовлення, пройшло три дні, товар з києва не виїхав. Upd: Зв’язався менеджер і все владнав , затримка була викликана технічною помилкою. На мою думку, якщо замовляєте один товар то краще замовити через оператора в чаті на сайті, аніж через кошик.
sxl_sas рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Десктоп ARTLINE Gaming X47 (X47v53), Замовлення №28731

fractalzombie рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Інструмент EKWB для різання трубок EKWB EK-HD Tube D.I.Y.Kit 10&12mm, Замовлення №29350

Все було гарно, була невелика затримка новою поштою,?все інше було гарно.