Name Unknown рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Монітор QUBE Overlord C34UQ144, Замовлення №24771

Придбав монітор QUBE Overlord C34UQ144 в Artline.ua. Менеджер перетелефонував одразу, надав повну консультацію, відповів на всі запитання. Відправили швидко. В магазині турбуються про свою репутацію. РЕКОМЕНДУЮ! (монітор - найкращий за свою ціну - теж рекомендую.)
Наталия Незельская рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696), Замовлення №24497

Товар був в наявності. Зателефонували одразу, і сказали що товар можна вже отримати. Приїхали. Забрали. Нереально задоволені!!!!!
Yuliia Kruhliak рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Червона медь Creality PLA Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY шовковий блиск 1кг, 1.75мм, червона мідь, Червона медь Creality PLA Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY шовковий блиск 1кг, 1.75мм, синьо-зелений, Замовлення №24133

Oleksandr Shevchenko рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: 3D-принтер Creality Ender-3 V2 Neo, Замовлення №21707

Зручний ламповий магазин комп техніки. Гарне обслуговування та відповідність всього заявленого Купував 3Д принтер військовим. Є де припаркуватися біля магазину
taras melnik рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Материнська плата ASRock X300TM-ITX, Блок живлення Huntkey 120W 19V 6.32A 5.5х2.5mm connecto, Замовлення №23626

Окремо хочу подякувати технічній підтримці магазину - були нюанси з запуском материнки, але після консультації все вирішилось позитивно
Дмитрий Кишковский рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Десктоп ARTLINE Gaming TUF (TUFv135), Замовлення №....

Дуже дякую Юрію за допомогу і фінальну консультацію. Сервіс якість і швидкість відповідають очікуванням. Не На Хвилину не шкодую тим що обрав саме це магазин. Пк зібрали повністю відповідаючий потребам.
Bavovna рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: 3D-принтер Creality Ender-3 V2 Neo, Замовлення №23785

Владислав Оберемко рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12G, Замовлення №22292

Дякую за швидке оформлення замовлення та швидку доставку, товар якісний, все працює добре. За artline продукцією слідкую ще з часів кіберарени, здається там стояли їх комп'ютери. Успіхів <3
Olena рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Max Car Jump Starter (20000mAh, Peakcurrent 2000A) Blac, Замовлення №23345

Сподобалось обслуговування, консультація менеджера. Товар був в наявності, відправлення в той же день. Повна комплектація, заряджений.
Yuri Antko рекомендує цей магазин
16 серпня 2023