Tokolist рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: PETG Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY, Тефлонова трубка довжиною 2m, Замовлення №25761

Богдан Риковський рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Монітор qube b24f75-ips, Замовлення №24412

Однозначно рекомендую. Менеджер пішов на зустріч і особисто відправляв товар, так як логістика вже не працювала а товар був потрібний на подарунок.
PALVAS рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition Bundle (1000039602), Замовлення №25700

Купив ігрову консоль "Sony PlayStation 5 Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition" саме у магазині "Artline" тому що це магазин відомої компанії, яка має багаторічну історію і великий досвід по збірці різноманітних комп'ютерів. Придбанням залишився задоволений, товар доставили швидко, ціна відповідає заявленій.
Stanislav Tsalyy рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Станіслав, Мережева карта Wi-Fi Intel Wireless-AX 802.11AX+BT5.2 AX210 PCI-E 1X, Замовлення №26050

Оперативно вислали потрібний товар з усім документами. Ніяких зауважень не маю. Дякую
вова1981 рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 240EU, Замовлення №1136

Гарний магазин, з класним сервісом, була поломка, звернувся вирішили все швидко на відмінно!
Vnbabur vsevolod рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: 3D принтер CREALITY CR-K1, Замовлення №24837

Alenka Sense рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Наушники Pixus Alien Silver-Black, Замовлення №24885

Задоволені покупкою та чудовим обслуговуванням! Товар оформили та відправили дуже швидко.Навушники чудово працюють дитина задоволена.Дуже дякуємо!
Сергей Шагоферов рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Неттоп ARTLINE Business B12 Windows 11 Pro (B12v36Win), Замовлення №25574

Дякую менеджеру магазину! Усе пояснив. Доставка була вчасно. Неттоп зарекомендував себе з найвищої сторони.
Илона Крыжановская рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 жовтня 2023

Купив: Цифрова камера OLYMPUS Tough TG-6 Red, Компактний фотоапарат Olympus TG-6 Red (V104210RE000), Замовлення №№6656

Рекомендую.
Роман Сахненко рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Компьютер ARTLINE Gaming X55WHITEv44, Замовлення №6528

Все на вищому рівні, рекомендую. Менеджер зателефонував одразу. Відправили за три дні. В магазині турбуються про свою репутацію.