Olena рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Max Car Jump Starter (20000mAh, Peakcurrent 2000A) Blac, Замовлення №23345

Сподобалось обслуговування, консультація менеджера. Товар був в наявності, відправлення в той же день. Повна комплектація, заряджений.
Yuri Antko рекомендує цей магазин

Купив: ASUS GeForce DUAL RTX 2060 OC 6G EVO: 1 , Замовлення №23479

Ole? рекомендує цей магазин

Купив: SSD Kingston A400 240GB 2.5, Замовлення №23687

Звертаюсь до цього магазину вдруге, все чудово! Дякую, за вашу працю!
WinMD не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 серпня 2023

Купив: Рабочая станция ARTLINE WorkStation W99v40Win, Замовлення №0000000

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Update: судя по всему руководство прочитало этот отзыв и согласились отправить новую систему охлаждения для нашей самостоятельной замены. Как только вопрос полностью решится - я отмечу что проблема решена. Спасибо руководству компании Артлайн за оперативность в решении данного вопроса, надеюсь что отправят новую систему для замены максимально оперативно, т.к. данный простой данного ПК приводят к рабочим задержкам.
10 серпня 2023 Відповісти
update2: 10.08.2023 связались и предложили замену кулеров, однако настояли на полной замене своими силами всей системы охлаждения. 11.08.2023 получили новую систему охлаждения (ROG STRIX LC II 360), с договоренностью после замены отправить бракованную обратно в ArtLine. Сегодня планируем замену. Спасибо руководству за оперативное решение данной проблемы. Очень надеемся что более подобного не повторится, надеюсь что больше не будет гарантийных случаев, но в случае чего надеюсь что реакция будет такой же оперативной.
14 серпня 2023 Відповісти
Олександр рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 500EU, Замовлення №5679

Замовив зарядну станцію, але в мене була можливість забрати її лише через тиждень. За цей час ціна на товар значно зросла, але мені продали товар саме по тій ціні, по якій я замовляв. Окремо хочу відмітити співробітника Ярослава якій мені дуже допоміг з замовленням. Замовляв саме тут, бо раніше купував тут пк і був дуже задоволений.
Yurii Latsyk рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Max Car Jump Starter (20000mAh, Peakcurrent 2000A) Black, Замовлення №23009

Julia Hanzha рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Ігрова консоль Sony PlayStation 5 Blu-Ray, Замовлення №22672

Александр рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Зелений Creality TPU Filament для 3D принтера 1кг, 1.75мм, зеленый, Замовлення №22120

Швидко відправили. Пластик був в наявності. Якість чудова
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Олександр, доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук!
Kyrylo рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G (GV-N4070WF3OC-12GD), Замовлення №20816

15 мая покупал здесь видеокарту. Первый раз заказывал в данном магазине. Отправили на следующий день, вечером была на отделении. Забрал, протестировал, все отлично. Отличная техподдержка, отвечают быстро и по теме.
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук!
Димон Шустрый рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Блок питания GIGABYTE AORUS P850W 80+ GOLD Modular, Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER D6 6G (GV-N166SD6-6GD), Замовлення №22701

Быстро связались, быстро отправили. Приемлемые цены. Так же отдельное спасибо за консультацию.
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Дмитро, доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук!