Коля Дікал рекомендує цей магазин

5 липня 2023

Купив: EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB, Замовлення №21903

Marina Koreshkova рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Жорсткий диск Mediamax HDD SAS 2TB Enterprise Class 7200rpm 32МB (WL2000GSAS3272):, Замовлення №22047

Професійно- компетентний персонал. Швидке оброблення заявок. Ввечері оформили заявку на сайті, зразу ж менеджер перетелефонував, домовились на самовивіз товару з магазину на 09:00 ранку. Все оперативно.
Роман Солодкий рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Персональный компьютер Artline overlord H1v72, Замовлення №21932

Василь Романчук рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy Max Car Jump Starter 20000mAh Black (CGNL020001), Замовлення №0000-62946

Замовив на сайті і через 10 хв забрав в магазині. Магазин рекомендую. Від бустера тільки позитивні емоції.
Данил Мирошниченко рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: 3D-принтер Creality Ender-3 S1 Plus, Замовлення №21759

Товар прийшов вчасно без будь яких дефектів. Сервісом повністю задоволений.
Александр Кириченко рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №21246

Хороший магазин, товар цілий та працює. Все швидко та оперативно
Vitalii Loik рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Компютерні комлектуючі, Замовлення №Xxx

Чудовий магазин)
Dron рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: MSI Nvidia GeForce RTX 4090 VENTUS 3X 24G, Замовлення №3829

Хороший магазин, перед покупкою менеджер поцікавився який в мене корпус, оскільки карта великого розміру. Відправили швидко, запакована була добре. Працює нормально, надіюсь так буде і надалі.