Katya Melnyk рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Компактний фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark III Black (3637C013), Замовлення №232889948

Купувала камеру, відправили в той же день, що дуже тішить. Прийшла у повному комплекті, з гарантійним талоном, все в ідеальному стані. Жодних нарікань, ще й ціна більш приємна, ніж в інших магазинах.
Сергей Гарус рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 245 Music Black (010-02120-30/20), Замовлення №232419289

Быстрая доставка, наименьшая цена на площадке)
Представник магазину «Cthp»
Добрий день Сергій! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити про нас гарний відгук, для нас це дуже важливо Ми раді що вам все сподобалося З повагою, команда cthp.net.ua
1 вересня 2023 Відповісти
Сергій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 липня 2023

Купив: Клавіатура SteelSeries Apex PRO (64626), Замовлення №231894327

Місяць тому я придбав клавіатуру SteelSeries Apex PRO. Оскільки ця клавіатура не була призначена для українського ринку, розкладка клавіатури на ній не відповідала моїм потребам. В той самий день я домовився про повернення коштів і надіслав клавіатуру назад. Проте до сьогоднішнього дня кошти не були повернуті мені. Щотижня мені лише обіцяють, але результатів немає. На моє останнє нагадування не було відповіді.
Кошти повернули, все ок
14 липня 2023 Відповісти
ARG91 рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Смартфон ASUS Zenfone 9 8/128GB Midnight Black, Замовлення №232075652

хороший сервіс, порядний продавець, я придбав оригінальний новий смартфон за найнижчою на ринку ціною в заводській упаковці (коробка не відкривалася), я задоволений
Aleks_it рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Процесор Intel Core i5-13600K (BX8071513600K), Замовлення №№232018406

Все швидко та відповідно по ціні на сайті. З деякими другими магазинами була інакша ситуація. Рекомендації магазину.
Hostage не рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Замовлення №045496453435

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Hostage! Знайшли Ваше замовлення, Вам відправили товар який Ви отримали на наступний день, та за Вашими словами прийшов не той колір, чи товар, але в чаті на прохання повернути товар чи зробити його заміну, Ви написали нам чомусь одні образи(( Передивіться ФОТО нашої з Вами бесіди будь ласка Надайте відповідь нам, дуже просимо!!! чому Ви не зробили повернення товару як хотіли? Мабуть тому що отримали кращий та дорожчий ніж замовили, в чому саме справа? очікуємо від Вас відповідь, дякуємо
Yurii SIR рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Компактний фотоапарат Sony DSC-WX500, Замовлення №231822707

Кращий сервіс за останні 3 роки
Vika Golinka рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 FX506HEB (FX506HEB-RS53) , Замовлення №231568031

без фіскального чеку.нажаль в такому випадку відчуваю себе незахищений клієнтом. Чекаю відповідь чому так сталось.
Viktoriia не рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Хотів купити: Тепловізор Hikmicro GRYPHON LRF GH35L (HM-TS23-35QG/WLV-GH35L)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! підкажіть Ваш номер замовлення? товар обмежений та резерв ставиться тільки після Вашого замовлення на сайті, можливо поки Ви міркували чи ще тільки думали замовити? то після продажу товар прибирається з сайту, тому ми вказали, що будь ласка робіть замовлення на сайті та ми його опрацюємо, поставимо швидко для Вас резерв та відправимо товар!
Представник магазину «Cthp»
Доброго дня! підкажіть Ваш номер замовлення? товар обмежений та резерв ставиться тільки після Вашого замовлення на сайті, можливо поки Ви міркували чи ще тільки думали замовити? то після продажу товар прибирається з сайту, тому ми вказали, що будьласка робіть замовлення на сайті та ми його опрацюємо, поставимо швидко для Вас резерв та відправимо товар!
28 травня 2023 Відповісти
Я набрала щоб уточнити чи є в наявності, і ще по характеристикам, але до характеристик ми не дійшли бо ваш менеджер почав мене звинувачувати що я йому не довіряю!!! Повсторюсь я після того як він не дав сказати мені ні слова і скинув слухавку, ще телефонувала 5 разів, якщо у вас інтернет магазмн і є кол ценр, у вас повинні записуватися дзвінки! Переслухайте і зробіть висновки, бо через таких менеджерів які просто скидають клієнтів які хотіли віддати вашій компанії майже 90 тисяч гривень, втрачаєте в першу чергу ви! Я після такого спілкування звичайно я нічого не замовляла, бо з інформації про тепловізор я отримала тільки звинуваченя.
29 травня 2023 Відповісти
Alla Enno рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Garmin Venu Sq, Замовлення №231580890

Все добре, зі мною швидко зв'язалися та відправили замовлення. Єдине, що відправка відбулася на наступний день від обіцяного, але це було не критично. З товаром все гаразд та ціна нижче ніж у конкурентів. Рекомендую магазин.