Margarita Saman рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: XP-Pen Artist 12 Drawing Display (2nd Gen) Black (JPCD120FH_BK), Замовлення №233990699

Покупкою задоволена, все відповідає опису, менеджер відповів на всі мої запитання
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук!
Wera Kalinina рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 970 Mist Grey (PB970-M-CIS) , Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 970 Mist Grey (PB970-M-CIS), Замовлення №233990578

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук!
Марина Баталова не рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X 12G OC, Замовлення №293467432

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Cthp»
Доброго ранку! Марина ми не могли фізично Вам повернути одразу кошти у неділю у вечірі, після відмови при отриманні, так як чекали вирішення питання та пояснення від складу чому так сталося! Квитанцію на повернення Вам надали нажче, за тими реквізитами що Ви нам надали. Дійсно картка була остання і вона з повернення в 14 днів, ми одразу про це не знали, за що і вибачился, та повернули Вам більшу сумму ніж Ви сплатили, дякуємо за розуміння
Maxim21 не рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Компактний фотоапарат Sony DSC-RX100 VII (DSCRX100M7), Замовлення №233967315

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! У нашому магазині немлжливо оброати спосіб отримання !!!самовивіз!!! Надайте інформацію - де у нас самовивіз будь ласка, Ви щось сплутали, очікуємо дякуємо
Представник магазину «Cthp»
!
20 грудня 2023 Відповісти
Вам повернули кошти?
2 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Cthp»
Передплата була повернута, хоч і пояснювали кліенту, що за його проханням тримали два дні товар, який він просив нас не продавати, так як йому він потрібен і він прийде його забере. Кліент прийшов просто подивитися на склад на товар і після отримання завдатку зник, не відповідає в загалі у цьому чаті!
6 січня 2024 Відповісти
demjanov.andrey рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №233826722

Виталий Машевский рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare 9900 Prestige SenseIQ HX9992/12, Замовлення №233936389

Замовив електричну зубну щітку Philips Sonicare 9900 Prestige SenseIQ HX9992/12.. від замовлення і до отримання все пройшло швидко та гладко. Щіткою задоволений. Магазин рекомендую.
Han Provocator рекомендує цей магазин

Купив: Sony Dualsense Edge, Замовлення №9444398

Усе чудово! Дякую за сервіс! Рекомендую!
Дмитрий Ильин рекомендує цей магазин

Купив: Фен Laifen Swift Silver Blue, Замовлення №1111

Гарна ціна, в наявності
Сергей Титаренко рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X 1 TB Diablo IV Bundle (RRT-00035), Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №233846191

Замовляв х-box series x. Зробили знижку, миттево відправили товар. Х-бокс свіжої ревізії, опломбований. Все на вищому рівні. Рекомендую.
Максим Гебизов не рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Cream (SM-S918BZEG)

Не раджу Купити нормально товар не можна, забрати само вивозом не можна, нічого окрім пошти. Співробітники дозволяють собі спілкуватись на підвищених тонах . Я б такого співробітника не радив тримати на роботі, бо він зіпсував все враження і тепер вас не хочеться нікому рекомендувати
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Сьогодні Вам по телефону пояснювали 5 разів, що даний товар знаходиться на складі і відвантаження зі складу, про що вказано у нас на сайті та на Хотлайн! Але ж Ви не розуміли цього, вимагали самовивіз, ругалися матом на нас в телефон та постійно стверджували, про терміновий самовивіз!!! Ображаєте по телефону, вимагаєте самовивіз, і не звертаєте уваги на пояснення менеджера інтернет-магазину! Стверджуєте, що Вам дуже терміново зараз приїхати та забрати товар, не розіміючи чому це не можливо Вам зробити, і чому інтернет-магазини не всі працюють однаково! Ви взагалі дивитеся умови роботи інтернет-магазинів? Тим більше, ми Вам сьогодні порадили придбати товар, де є точки самовивізу, але Ви ні кого не хочете слухати та нам півгодини стверджуєте, що треба негайно зараз і все! Надаємо Вам фото точок самовивізу інтернет-магазинів даного товару, якщо Ви не можете знайти їх самостійно, а тільки знайшли наш магазин) Радимо Вам передивлюватися умови роботи, чи хоча б запитувати, а не змушувати менеджерів магазинів, робити те, що не відповідає умовам роботи інтернет-магазину.