Tanais Photo рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 III body (ILCE7M3B.CEC), Замовлення №234301902

Все пройшло чудово. Швидка доставка. Гарне ставлення до клієнтів.
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Дякуємо Вам за гарний відгук, бажаємо гарного настрою та приємних покупок
Kolya Mutavchi рекомендує цей магазин

Купив: Google Pixel 8 8/128GB, Замовлення №234378135

Замовляв у них телефон Google Pixel 8 ,працею магазину та операторів залишився задоволений , доставили вчасно
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Миколай! Дякуємо Вам за гарний відгук, бажаємо гарного настрою та приємних покупок
Василь ББ рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Стандартний об'єктив Sigma AF 24-70mm f/2,8 DG DN Art, Замовлення №234388475

Відправили дуже швидко, сподобалось що ціна правдива і приваблива на відміну від інших магазинів.Сервіс на висоті, цьому магазину можна довіряти
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Василь! Дякуємо Вам за гарний відгук, бажаємо гарного настрою та приємних покупок
Максим Василенко не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian

Магазин приваблює ціною але сервіс доволі сирий. 4 дні чекали товар і доводилося уточнювати щоб врешті решт повідомили що моделі немає. Зате швидко зв'язуються в моменті оформлення. В цілому раджу уточнювати достовірну наявність товару, особливо якщо ви оформлюєте оплату частинами!
Відповідь представника «Cthp»
Доброго вечора Максим! можна номер Вашого замовлення? за останні 2 тижні перевірили всі замовлення, у нас немає на Максим Василенко, та ми перевіримо інформацію, чи Ви чекали 4 дні, дякуємо
Не те щоб не рекомендував, просто застерігаю інших покупців!
6 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «Cthp»
Максим в чому саме Ви зостерігаєте покупців?
6 лютого 2024 Відповісти
В коментарі все описано, застерігаю від замовлення без попереднього уточнення наявності товару. Замовлення на дружині було, думаю по прізвищу ви побачите замовлення, яке було по оплаті частинами.
7 лютого 2024 Відповісти
dvm3377 не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC, Замовлення №234344878

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Товар до Вас їхав в оплату частинами опломбований, Ви відмовилися і Вам повернули одразу кошти за перший платіж. Товар не використовувався, це завжди можна побачити з контактів пристрою! - ФОТО товару ми прикладаємо, який повернувся після Вашої відмови на Новій пошті. З Ваших слів Вам не сподобався стан коробки товару, але Ви можете надати нам фото товару, який Вам прийшов?, так як описувати Ви вмієте чудово і яскраво ми вже побачили. Також просимо не писати в цей чат чи пропонувати якісь ціни в 5500грн тощо, Ви маєте право вибирати товар і замовляти там де Вам зручніше, навіщо виписувати якісь несінітниці чи пропозиції, взагалі? Ціну на товар Ви бачите, у Вас є повернення в 14 днів, гарантія 3 роки! не 1 рік як у інших магазинах, то ж не зрозуміло в чому саме Ваше питання на сьогодні? Надайте, будь ласка, нам чітке питання і ми спробуємо Вам допомогти.
Товар до мене приїхав опломбований звичайним скотчем. Думаю всі розуміють, що це не пломба і не пломбування... Чому не надали фото з антистатичного пакета, де чудово видно цей скотч? Фото коробки, яку ви тут виклали не відповідає дійсності, вона була в набагато гіршому стані. Що знайшли іншу коробочку з новою відеокартою в гарному актистатичному пакеті? Чому не виклали фото коробки, яку мені відправили з етикеткою з серійним номером і назвою товару, яка вже пожовтіла від старості? Де ця ваша гарантія, де цей гарантійний талон на моє ім\'я, а також всі інші документи: чек, видаткова? Де? Правильно, їх як не було, так і немає, як і немає вашої дутої гарантії... Далі, стосовно питань: у мене до вас немає питань, мені все давно про вас зрозуміло... Я просто хочу допомогти іншим людям, застерегти їх від недобросовісних продавців, таких якими ви є!
Представник магазину «Cthp»
Доброго дня! товар до Вас був відправлений новий, це видно з фото та з контактів пристрою що він не використовувався, але ж Вам не сподобався зовній стан упаковки, то ж Ви і відмовилися, на що і маєете право. Ви оплатили доставку чи Вам не повернуті вчасно кошти? Де Вас обманули? що Ви пишите таке
5 лютого 2024 Відповісти
Пояснюю ще раз. Ви намагалися мені продати вживану карту, антистатичний пакет якої був заклеєний звичайним скотчем, а не пломбовочною стрічкою, яка має розірватися при відкриті, а також стан коробки був жахливий: потерта, потріпана, з пожовтівшою від старості етикеткою. Крім цього з відеокартою не було жодгого документа! А зараз тут в цьому чаті ви виклали фото нової коробки з новою відеокартою. Пишу і буду писати, щоб покупці були попереджені!
Єлена Шевчук рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Space Gray (MHNF3), Замовлення №234293514

oldent32 рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: телефон Samsung Galaxy A14 5G SM-A146P 4/64GB Black, Замовлення №234243254 Номер Вашого за

Дякую. Все вчасно. те що замовляли, з документами
Ирина Дубинчина рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: JBL Charge 5 Grey, Замовлення №234191637

Діденко Іван рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Crucial P2 2 TB (CT2000P2SSD8), Замовлення №234156396

Обслуговуванням задоволений, але на товарі не вказано що він був з вітрини хоча на це вказувала ціна та сам диск в прекрасному стані тому рекомендую тут купувати.
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Товар новий не з вітрини, він відкритий для перегляду на новій пошті, дякуємо Вам за відгук. Гарного дня та приємних покупок!
Igor Zhmida рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Ноутбук Dell Inspiron 5310 (i5310-7916SLV-PUS), Замовлення №234183966

Купляв ноутбук dell inspiron 13. Якістю товару повністю задоволений, в наявності гарантія від виробника на 12 місяців, сервіс швидкий і приємний. На всі питання відповіли. Здійснювали супровід до отримання товару, після отримання менеджер уточнив чи все добре. Зворотній зв'язок з магазином сподобався.
Доброго дня Ігор! дякуємо Вам за відгук, гарного дня