Ruberoid рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 1 TB Carbon Black (XXU-00010), Замовлення №233632756

Консоль із заводськими пломбами. Задоволений на 100%
Oleksii Kukoba рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Замовлення №233602985

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Олексій! Дякуємо Вам за відгук, гарного дня!
Никита рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4070 Ti MASTER 12G (GV-N407TAORUS M-12GD), Замовлення №233501870

Відповідь представника «Cthp»
Вітаємо Никита! Дякуємо Вам за відгук!, та відправляємо фото Вашої карти де видно, що вона при відправці була у ідеальному стані, і хочемо ще раз нагадати про те, що б уважно перевіряти товар при отриманні, так як послугі нової пошти не завжди ідеальні, можливо товар не доїхав до Вас таким як ми його відправляли, але ми раді, що товар працює і все владналося. Ще раз дякуємо Вам за покупку, гарного Вам настрою і міцного здоровя!
Может и вправду виновна новая почта, потому что пластина была погнута так, будто машина резко остановилась и видеокарта сильно ударилась об стенку коробки. Коробка на фото кстати не моя, у меня вообще она другого дизайна и нет этого листика с штрихкодом и информацией + трещина что у вас на фото в правом верхнем углу у меня отсутствует. Ну и собственно я не понимаю где фото самой видеокарты как вы написали выше. В любом случае уже не важно, видеокарта работает и это главное
17 листопада 2023 Відповісти
Evgeniy Kostiuk не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Corsair HS80 RGB Wireless (CA-9011235), Замовлення №232785954

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! 1) Товар до Вас поїхав новий та опломбований! 2) Ви перевірили його при отриманні на Новій пошті та сплатили за нього! 3) Потім звинувачуєте нас, що він подряпаний! 4) 14 днів на повернення товару нового або як що є брак від виробника! - Товар від Вас прийняли в сервіс по гарантії, яким Ви користувалися більше місяця, та перевірили його! - Товар виявився цілком справний, його протестували і відправили Вам назад! та ще й оплатили Вам за доставку у квартиру!, хоч цього за умовами гарантіі ми не повинні робити, так як товар немає браку скрін Вашого ТТН 59001052911299 скрін матюків, які Ви нам пишите, та не читаєте закони та умови повернення товару чи гарантійного обслуговування ми прикладати не будемо) Гарного Вам настрою та бережіть себе, не розбивайте товари, користуйтесь по інструкції від виробника і у Вашому житті буде з цим завжди все гаразд!
Іван Комонов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 листопада 2023

Купив: Starlink Internet Satellite Dish Kit v2, Замовлення №233486315

Замовив старлінк, при спробі створення акаунта виявилось що він вже прив'язаний до іншого акаунта. Спроби зв'язатись з представниками магазину для того щоб вони відв'язали старлінк від акаунта або надали дані акаунта до якого він прив'язаний виявились марними - не відповідають по телефону та через telegram/viber.
Відповідь представника «Cthp»
Іван ми надали Ваш запит до сервісу, та вони з Вами сьогодні звяжуться, очікуйте будь ласка
Проблему вирішено
13 листопада 2023 Відповісти
Владимир А. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2023

Хотів купити: замовлення №233565120, 233573240 , Відеокарта ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING

Схоже у магазина дуже багато покупців, тому не зміг купити відеокарту, хоч і зробив два замовлення
Сьогодні передзвонили, схоже продавець один і захворів, вибачились. запропонували знижку, але вже купив в іншому місці. Тому проблема вирішена, всяке буває, але відношення чудове, дякую.
12 листопада 2023 Відповісти
AlexLit рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC, Замовлення №233221732

Доброго дня! Олександр дякуємо Вам за відгук
26 жовтня 2023 Відповісти
уточніть, пліз, тобто ви підтверджуєте що під виглядом нової продали БУ?
12 листопада 2023 Відповісти
Тоже интересный момент. Если она реф или бу, как на неё дают гарантию 3 года? И если состояние не указано, это обман
16 листопада 2023 Відповісти
exail99 рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Apple AirPods with Charging Case (MV7N2), Замовлення №233059208

покупал наушники по полной предоплате, отправили быстро, всё ок, но не положили чек (не знаю как быть теперь с гарантией в случае чего) :(
Відповідь представника «Cthp»
Доброго вечора! Гарантіний талон на 12 місяців з товаром повинен бути, також після активації пристрою Ви побачите гарантію на сайті виробника на 12 місяців, Чек відправили Вам в особистому кабінеті, а також копію на вказаний Вами імейл, перевірте будь ласка, дякуємо! всі Ваші замовлення зберігаються в особистому кабінеті, де Ви можете бачити ціну, статус, ТТН, чек та гарантійний талон, дякуємо Вам за покупку, гарного вечора!
чек пришёл, всё отлично, рекомендую магазин
5 жовтня 2023 Відповісти
Доброго дня! Олександр дякуємо Вам за відгук
5 жовтня 2023 Відповісти
Максим Козін не рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Samsung 980 500 GB (MZ-V8V500BW), Замовлення №233122030

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Категорично не рекомендую данний магазин для покупки товару. Зі мною вели діалог лише до оплати товару. Після оплати вони десь зникли з поля зору. Товар не відправляють, з магазином ніяк не зв'язатись. Слухавку не беруть, або взагалі вимикають телефон і знаходяться поза зоною.
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Максим! кошти Вам повернули, перевірте будь ласка, вибачте за незручність, як виявилося по цьому товару стався пересорт, очікуємо з понеділка, дякуємо за розуміння
Напишіть мені у фейсбук, відновимо справедливість)
28 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Cthp»
У нас немає чатів у Фейсбуці, ми з Вами спілкувалися у Ватцапі, а потім з Ваши керівником сьогодні у Вайбері, очикуйте будбласка товар і докумнети, дякуємо
29 вересня 2023 Відповісти
Дякую, що повернули мені кошти, але як би ви брали трубку і пояснили ситуацію, то мені б вдалось уникнути штрафних санкцій від керівництва і потраченех нервів на вас.
2 жовтня 2023 Відповісти
Тарас Панченко не рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442), Замовлення №232967418

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовив приставку з червоно-синіми джостиками а прийшла з білими і коробка вся подерта. Звернувся до менеджера який зробив мене винним. Невибачився і нагрубив. Нерекомендую такі магазини для відвідування і особливо для покупок, якщо не бажаєте мати проблем.
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Тарас Панченко! Приставка за Вашими словами прийшла біла а не синя, про що Ви нас повідомили по телефону. 1) При отриманні Ви побачили фото на коробці товару біле - та не відмовились! 2) При отриманні Ви відкрили коробку, але ж все одно, не вімовилися, Ви отримали товар! 3) При спілкуванні з менеджером, Ви не захотіли повертати товар на заміну! При чому подзвонили нам, та просто кричали в трубку телефону! - Вам запропонували повернути товар до складу для вирішення питань стосовно кольору та заміни товару, чи повернення коштів, але ж Ви цього не зробили! Не відповіли в чат на листа продавцю стосовно заміни товару. То ж ми так і не зрозуміли чому Ви вирішили залишити товар собі? Чи Вам просто захотілося полаятися та товар прийшов Вам такий як слід? Надайте нам конкретну відповідь, фото, та чи згодні Ви повернути товар? дякуємо, бережіть себе, та гарного Вам дня! чекаємо на Вашу відповідь!