Денис Никитюк рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Купив: Тепловентилятор

Хочу відзначити відмінну якість товару та доставки а також високий рівень компетентності оператора
Ірa рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Купив: Кофеварка PHIL, Замовлення №00530522

Я рекомендую цей магазин а також сайт.
Ирина Штых не рекомендує цей магазин
16 лютого 2021

Купив: Планшет assistant ap108 blue

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Остался неприятный осадок
Alina Fadeeva рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Мультиварка редмонд, Замовлення №13470

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Заплатила на карточку. Отправили на след.день. Ехала долго, обычно день-два, а сейчас четыре!!! Получала через новую почту. Мультиваркой очень довольна...
Відповідь представника «ТЕХНОмаркет»
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід покупок в ТЕХНОмаркет і рекомендацію нашого магазину іншим користувачам. Нам дуже приємно працювати для Вас! З повагою, команда ТЕХНОмаркет
Николайчук Николай рекомендує цей магазин
13 лютого 2021

Купив: Весы vitek vt-8084

Работают хорошие профессионалы, знают что клиенту нужно, понимают с полуслова. Спасибо, буду обращаться ещё.
Ирина Страшок рекомендує цей магазин

Купив: Hisense 50 a 7100 f

Все сподобалося. Обслуговування на високому рівні. Товаром задоволені. Дякуємо. Проінформували та надали якісні послуги, щодо того як правильно обрати необхідний товар та як ним далі користуватися.
Володимир Мацай рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник BEKO Rosa, Замовлення №00539835

Неодноразово купував в цьому магазині. великий асортимент товару, гарна консультація, швидко зробили замовлення, та одразу оформили відправку. вже наступного дня отримав. все пройшло швидко та професійно. я задоволений. рекомендую даний інтернет магазин
Kama рекомендує цей магазин
12 лютого 2021

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Очень хороший магазин. Одно удовольствие делать покупки. Оплатил на карту заранее, оперативное обслуживание, одно удовольствие делать покупки Спасибо!
ОЛЬГА КУЧЕР рекомендує цей магазин

Купив: Електробритва Philips

Купувала на подарунок електробритву у вашому магазині. Товаром задоволені. Окремо хотілось би відмітити продавців Сергія та Андрія за якісну консультацію, допомогу з вибором! В магазині є завжди великий асортимент, гарні ціни! Я Ваш постійний клієнт!!!!
Olga_nails_vin рекомендує цей магазин

Купив: М\'ясорубка Bosch

Робила покупку у магазині, консультацію надавав менеджер Сергій: достатньо кваліфікований, він допоміг визначитися у виборі, за що безмежно вдячна. Товар достойний, все вчасно, не довелося довго чекати, і головне - це те що я хотіла. Буду замовляти ще і звичайно ж рекомендувати знайомим! Ще раз дякую магазину за хороший сервіс.