Sergioramos рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Соковыжималка scarlett sc je50s42, Замовлення №480296

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «ТЕХНОмаркет»
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід покупок в ТЕХНОмаркет і рекомендацію нашого магазину іншим користувачам. Нам дуже приємно працювати для Вас! З повагою, команда ТЕХНОмаркет
Ріта Чуб рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Смартфон OPPO A12 4/64 Blue, Замовлення №39090

Все сподобалось, привітний та комунікабельний спеціаліст Андрій, надав гарну консультацію, товаром користуюсь з задоволенням.
Artyom Bondarev рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Обігрівач масляний Ergo

Michaele Riz рекомендує цей магазин
27 грудня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M115 M11 3/32 Violet (SM-M115FZLN), Замовлення №20 4503 1975 2179

adanik рекомендує цей магазин
10 листопада 2020

Купив: Vitek плойка гофре

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент

Larisa Vasilieva рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Купив: МЯСОРУБКА BOSCH MFW 68660

Sivil рекомендує цей магазин
17 липня 2020

Купив: Сушка Ротор Электросушилка Чудесница СШ-008

Миттєвий вихід на зв'язок, швидка відправка. Дякую!
Володимир Андрійович рекомендує цей магазин
27 червня 2020