Andrew 1865 рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Прицел

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи. Чекаємо на нові замовлення від Вас. З повагою магазин "Ohotnik"
Sergey рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Андрей Шевченко рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Прицел коллиматорный Vortex Crossfire Red Dot, Замовлення №8859

Гарний сервіс, ціна, швидко та по ділу, не зважаючи на вихідний, знайшли час та можливість відправити покупку, рекомендую.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, нам теж сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
21 серпня 2022

Купив: Vortex crossfire red dot

Цена актуальная. После заказа очень быстро связались со мной и обговорили все вопросы касательно заказа. Заказ был быстро отправлен. Рекомендую к сотрудничеству!
Марія Кондрашевська рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Складаний ніж Kershaw Faultline(8760)

Обслуговування чудове , всім рекомендую
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik"
Максим Марков рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Коробка MTM Ammo Can Combo с органайзером на 400 патронов кал. 223 Rem. и 5.45х39 - 1844 грн., Замовлення №8722

Все отлично, заказ быстро принят, подтверждён и доставлен в срок. Качество на высоте! Рекомендую.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, нам теж сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Viktor Dom рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Н-р антабок, Замовлення №8644

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Олег Иванов рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Набор ершей MEGAline кал. 12. Латунь/Нелон/Шерсть. 5x0.75, Замовлення №8615

Все быстро оформили и отправили.
Evgen Kriven рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Прицел оптический Vortex Strike Eagle 1-6x24 AR-BDC3(MOA) (SE-1624-2)

Божена К рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: Чохол для рушниці,ремінь для рушниці,набір для чищення рушниці,масло для зброї, Замовлення №8460

Дуже сподобався цей магазин.Компетентні та ввічливі менеджери,зручний сайт,швидка доставка.Товар відповідає усім характеристиками заявленим на сайті.