AMDNoW рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Складаний ніж Cold Steel Espada XL 10A (62MGC), Замовлення №9793

Чудовий магазин з великим вибором та компетентними менеджерами
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, що не раз купували у нас, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим постійним покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійне покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, по більше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Представник магазину «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, що не раз купували у нас, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим постійним покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійного покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, по більше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
4 січня 2023 Відповісти
Kseniya Nosanchuk рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Складаний ніж Benchmade Bailout (537GY-1), Замовлення №9789

Супер тепло швидко і турботливо ! Дуже рекомендую магазин і сервіс ! Молодці дякую вам!!!!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дуже чуттєве замовлення, приємне спілкування з клієнткою. Побільше б таких клієнтів. Дякуємо Вам за гарний відгук, нам теж сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Shaman01 рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Мультитул Leatherman Wave Plus, Замовлення №7252

Максим рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Складаний ніж Spyderco Tenacious (C122GP), Замовлення №9781

Дуже задоволений сервісом. На сайті вказано, що Неділя вихідний, але мені всеодно зателефонували, щоб підтвердити замовлення. Велике Вам дякую за такий рівень клієнтоорієнтованості!
Oleksandr Yermak рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Ніж Boker Plus Strike Coyote Spearpoint, Замовлення №9630

Вже втретє замовляю ніж на цьому сайті, клієнтоорієнтованим сервісом, швидкістю обслуговування та актуальністю інформації повністю задоволений. Рекомендую!!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, що не раз купували у нас, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим постійним покупцем і Вас задовільняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійне покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, по більше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Александр Здунюк рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Короб для патронів

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи. Чекаємо на нові замовлення від Вас. Побільше Вам світла та тихих мирних днів! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Костянтин3019 рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Хотів купити: Коробка МТМ Ammo Can Combo з органайзером

Продавець мені дуже сподобався. Купував товар на іншій платформі, на тематичному сайті. Швидка відповідь, вичерпна консультація, проста форма оплати, швидка відправка замовлення після передоплати. Дуже якісний товар. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам що Ви є нашим постійним клінтом, це значить що наша віддача роботі не є марною. Красно дякуємо Вам за такий гарний і щирий відгук, нам теж подобається з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Побільше Вам світла та тихих мирних днів! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
astepanenko рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Тактичний чохол-рюкзау посилений 100 см, Замовлення №9507

Не перший раз в них купую. Дуже привітні, завжди відповідають на всі запитання, допомагають підібрати, вчасно відповідають. Жодних проблем ніколи не мав - дуже рекомендую магазин. Працювали навіть в квітні, коли в Києві майже всі магазини закрилися.
Сергей Никитенко рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Кейс для патронов

Заказ отправлен в кратчайшие сроки. Работа магазина на высоком уровне. Товар качественный.
Dmitry Ovcharenko рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Мультитул Leatherman Super Tool 300 + Чехол тканевый, Замовлення №9461

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Все прошло отлично, нареканий нет, рекомендую!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Ваш відгук, він для нас найцінніше, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik"