Сергей Шевчук рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: коробки для патронiв, Замовлення №10202

швидке i якiсне обслуговування. Квалiфiкованi поради та допомога при виборi. дякую i рекомендую)
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, що не раз купували у нас, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим постійним покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійне покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, по більше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
NATA рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Ніж Helle Alden S, Замовлення №10156

Заказала ніж на подарунок, моделі не було в наявності, мене попередили за незручнісь і доставку пізніше, запропонували інші варіанти. У ході приємного спілкування і обговорення разом прийшли до розуміння бажаного))) Дуже дякую, все отримала вчасно і в найкращому вигляді (ніж- чоловіча мрія!!!), рекомендую!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, нам теж сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Сергей Шевчук рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: набiр для чистки зброї та патчi, Замовлення №10161

оперативне оформлення замовдення та висока якiсть товару i обслуновування. Рекомендую!
Валентин Герел рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Складаний ніж Spyderco Tenacious FRN (C122PBK), Замовлення №10152

Сервісом задоволений-магазин рекомендую.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
sega red рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Бокс, Замовлення №17730476

Купую вже не вперше в цьому магазині. Все оперативно та на найвищому рівні. Дякую.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Семен Давиденко не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Хотів купити: Складаний ніж Cold Steel Luzon Large (20NQX)

На сайте указан товар в наличии. Поэтому не заказывал в других местах. Когда заказал, оказалось что по факту его нет, мне начали почему предлагать другую модель... Тем временем в других магазинах данный товар уже разобрали и остался я у разбитого корыта. Поэтому если не хотите быть обманутым, не рекомендую данный магазин. Информация неактуальна.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Доброго дня! Нам прикро що так сталося з Вашим замовленням. Товар дійсно був в наявності але стояв в резерві за іншим покупцем, ми 3 дні чекали оплати, так як це замовлення було оформлено військовим з Краматорська, який був в даний час на нулі, і там жахливий зв'язок тільки через Старлінк, спілкування було все в Телеграмі, людина замовила, попросила реквізити і все, ми йому скинули і чекали оплати. Поки не вибитий чек об оплаті, товар ще висить на сайті, поки не списаний з бази даних. Ми запропонували цю ж модель тільки меншу, або знижку на інше замовлення, в якості компенсації, такої ситуації, яка склалася з Вашим замовленням, Ви на жаль відмовились.
Ігор Рега рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Саундмомодератор, Саундмодератор, Замовлення №36740421

Рекомендую на всі 100%
Андрей Михейченко рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Ремінь збройовий Olen Ремень трехточечный UNIVERSAL Олива (11100308), Замовлення №8303

Все чудово, якість товару відповідає опису
Сергей Колодний рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Щока на приклад Reserva,ремінь для зброї, Щока на приклад карабіна,ремінь для зброї, Замовлення №9874

Хороший магазин.Якісні товари.Ввічливі продавці.Раджу до співпраці.
Sergey Sherbina рекомендує цей магазин
12 січня 2023