Ihor Pysmennyi рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Тактический чехол-рюкзак 100 см. УСИЛЕННЫЙ Черный 1000Д, Замовлення №9076

Дуже якісний чохол, після місяця використання можу однозначно порадити. Магазин відпрацював швидко, жодних зауважень.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, нам теж сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Ivan Bichuk рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Пістолетне руків\'я FAB DEFENCE

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи. Чекаємо на нові замовлення від Вас. З повагою магазин "Ohotnik"
IvanS22 рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: Термос

Швидко доставили. Термос був відповідно запакований. Сервісом задоволений. Молодці.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, нам теж сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Katerina Nikolaychuk рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: бокси для патронів

дуже швидко обробили замовлення и відправили на відділення нової пошти!
Андрей Шимков рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Бокси для набоїв 223 rem

Вже замовляю не перший раз. Магазин просто топ на ринку. Дуже раджу, все відповідально якісно та оперативно.
Героям Слава!
5 жовтня 2022 Відповісти
P.A.N.Z.E.R. рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Купив: Цевье FAB Defense VANGUARD для АК 47/74 Песочный, Замовлення №8994

Відмінний сервіс та зворотній зв’язок!!! З почату купив не цівку на АКСУ, не зміг його приєднати. Написав, відповіли, домовилися про інше. Гарні, уважні консультанти. Відмінна якість товару! Рекомендую))
Андрій Ткач рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Коробка МТМ АС-15-11 та коробка МТМ АС-30Т, Замовлення №4659

Сервісом і якістю товару задоволений - РЕКОМЕНДУЮ!
Алексей Грибинюк рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Чохол для карабіну

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Дякую. Вчасно, швидко, без зайвих рухів!!!! Рекомендую!!!
Alex Lysenko рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Vortex Strike Eagle 1-6 AR-BDC3 SE-1624-2

Отличная цена и обсуживание. В офлайн магазине все показали и рассказали. Год гарантии от магазина Спасибо
Ярослава Пилипенко рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Монокуляр Vortex Solo 8x36 r/t

Рекомендую магазин до співпраці, швидка відправка товару та приємне спілкування